Kişilik olarak mükkemmel evlenilecek kadını tanımlar mısınız?

kişilik olarak mükkemmel evlenilecek kadını tanımlar mısınız?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle insan mükemmel olmaz.. Karşılıklı uyum gerekir..

Uyum için aradığımız özellikler diyelim=

1- Birkere kadında ruj boya değil dudak yanak öpmek isterim!.. Moda değil edep takınmalıdır.. Güzel ve şık giyinmek ayrı şey moda ayrı şey bana göre..

2- Karakterli olmalı, tutarsızlık, bahane yalan her iki tarafa zarar verir.

3- EN önemlisi, içten samimi olmalı. Güldüğünde mevsimler değişmeli. Bakışının güzelliğine ömür boyu doyulmamalı, Yanağını okşadığımda Ruhunun güzelliğini avuçlarımda hissetmeliyim.. Gerçek bir sevgi olmalı yaniii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bir kadın

Benim gibi olmalı

1- sevgiden anlamalı

2 -gercekten sevdigini hissettirmeli

3 -Sadık olmalı

4 - Saygılı hosgorulu olmalı

5 - Birşeyleri paylaşmayı bilmeli

6 - kabak dolması sevsin :p Bir de balık. zaten öyle biri cıkmadı karşıma hiç :(

0|0
    0|0
  • gözlerime umut dolu bakacak güler yüzlü olacak içinde her türlü üzüntüsünde bana gelebilecek sözümü dinleme kısmı insanı kısıtlamaya girer ama kıskandırma vb. şeylerden kaçınacak ve bana bir çok konuda danışacak yanındayken benim varlığımdaki o güveni huzuru hissettirecek trip atabilir ama çok sık değil tabi ki de :)

0|0
    0|0
  • kişilk olarak erkeğini tamamlamalı aslında erkekte kadını tamamlamalı tek taraflı değil..ama senin sorun gereği ben sadece kadının kini yazyım...

1.erkeğinden zeki olmalı ama bunu erkeğe belli etmemeli..gerekçe: erkek zeki kadın sevmez..zorlar.

2 bazen erkeğe bir çocuk gibi yanaşmalı ve bastırılmış duyguların ortya çıkmasını sağlayıp erkeği rahatlatmalı..gerekçe..: erkeler büyürken hep baskı ve "sen erkeksin" erkeler yapmaz yada yapar baskısı vardır..

3.yanında başka birileri varken erkeği yüceltmeli..evde tek başınayken isterse erkeğin ağzına.s.çsın: gerekçe: erkek bazen yüceltilmeyi daha doğrusu işe yaradığını hissetmeli...

ve bir kadın erkeğine bağlı kalmalı...her daim ...

0|0
    0|0
  • Sözümden çıkmıcak bişi yapmadan önce bana danışcak. mümkünse oğlak ,kova,başak burcu olcak güler yuzlu olcak takıntılı olmucak trip atsın ama o kadar abartmasın.. kör topal olmuş farketmez :)

0|0
    0|0
  • Köpek kadar sadık ama köle değil, kedi kadar özgür ama nankör değil, at gibi kusursuz fizikli ama kaba değil, çelik gibi sağlam sinirli ama duygusuz değil, tilki gibi kurnaz ama hain değil, aslan kadar yırtıcı ama cani değil, su samuru kadar evcimen ama vahşi değil, kartal kadar özgür ama sahipsiz değil, tavus kuşu kadar güzel ama herkese değil...

0|0
    0|0
  • Bunu burda arıyorsan yalnıs yer . Kuran-ı Kerim ve peygamber efendimizin hadislerinde ara ... ! Burdaki şeytanlıklar seni kurtarmıcak ... ;)

0|0
    0|0
  • geçende buna benzer bir soruya aynı cevabı verdim; "içinde allah korkusu olsun, büyüğünü küçüğünü tanısın, yemek yapmayı bilsin" (tanıdık gelebilir)

0|0
    0|0
  • Şu an sevdiğim ama başkasının kollarında olan kadındır.

0|0
    0|0
  • tatlı dilli güleryüzlü anlayışlı hosgörülü birazda güzel olabilir tabiki de hersey karsılıklı olurrr

0|0
    0|0
  • youtube da uğur ışılağın kadın tarifi var bence mükemmel orda aradığın sorunun cevabını bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • akıllı terbiyeli şefkatli ve merhametli güzel huylu ve güzel yüzlü temiz boyu 165 175 60 75 kg arası yuvarlak yüzlü beyaz tenli iyi de diğerleride ola bilir en önemlisi de dini ıslam üzere olacak varmı öyle biri

0|0
    0|0
  • Ne ezik olucak nede çok havalı yerine gere konuşmasını bilecek, cinsel bir geçmişi olabilir bakire olmayabilir buna saygı duyarım ama daha önca anal yapmış biriyse bunu hoş karşılamam

0|0
    0|0
  • önce birbirimizi delicesine sevmeliyiz

güzel konuşmalı

giyim ve bakımına özen göstermeli

annem kadar güzel yemek yapmalı yapamıyorsa annemin tanında öğrenebilir

ben nereye o oraya o nereye ben oraya olmalıyız

0|0
    0|0
  • link bunu izleyin gülmeli.) ANaltmak istediğim sürekli gülümsemelli :) Cilveli bişi olsun kızım ya yüzümü güldürsün:)

0|0
    0|0
  • Sadık

Hamarat

Aileye saygı

Bebeğimize iyi anne

1|0
    0|0
  • dürüst temiz ve zeki olmalı

0|0
    0|0
  • o kadın daha doğmadı.

0|0
    0|0
  • sadık ve pozitif

0|0
    0|0
  • agzından cıkanı bılen ve tane tane konusan herkes candır

0|0
    0|0
  • mükemmel bir insanın olduğuna inanmıyorum..

ama kısaca erdem sahibi olsun yeter...

0|0
    0|0
  • ensesine vur lokmasını al

sessiz

sakin

uysal

bugün olmaz başım ağrıyor demeyen

0|0
    0|0
  • Müslüman olsun gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • UFO

tanımlanamayan uçan cisim..

0|0
    0|0
  • adriana limanın aynısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi Fec olamayız mesela :[

0|0
    0|0
  • 7 Yıllık evliligim boyunva hep övgü aldım..kaynanamdan tutunda komşularıma kadar beni hep takir ettiler her şeyden önce büyügüme hürmetim saygım beni yüceltmiştir.Ben öyle biriyim evet bunu kendim degil çevremin söyledikleriyle söyleyebiliyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...