Sizce spor salonu mu yoksa ev de kendi egzersiz aletlerinle spor yapmak mı?

Açıkcası çekiniyorum biraz fitness salonuna gitmekten. Ama cidden baya kiloluyum boyuma göre. Fitness a gitmeyi düşündüm sonra vazgeçtim eve kondisyon bisikleti, dumbell vs egzersiz için bişeyler almayı düşündüm. Sizce hangisi sağlıklı olur?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evde o atmosferi yakalaman zor oluyor. Bu iş için en iyisi spor salonları. Bir spor salonuna kaydol insanlardan çekiniyorsan zamanla o spor salonunun hangi saatlerinde daha yoğun hangi saatlerinde daha boş olduğunu çözersin ya da hiç uğraşmayıp ordaki görevlilere de sorarsan söylerler. Gider o saatte yaparsın sporunu mis gibi.

0|0
    0|0
    • sen gidiyomusun? ben öğrenciyim fiyat konusu da aklımı karıştırıyo.

• çok tesekkür ederim. bir de günde kaç saat çalışıyosun ve işe yarıyo mu bir bilgi verirsen sevinirim

• İşe yaramaz olur mu. :) Günde en fazla 3-4 saat çalışılıyor.

En İyi Kız Görüşü

• her zaman başında biri var olmalı çalıştırıcı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Salona git ve hiç çekinme. Orda spor yapan insanlar doğuştan o hale gelmediler. Ben de ilk giderken çekiniyodum. Aksine ordaki insanlar senle dalga geçmez yardımcı olur. Geçende kendi komplexindendir. Evde çalışırsan daha geç sonuç alırsın. Motive olamazsın ve bırakma ihtimalin yüksek

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim ikna olmaya basladım. ayda kaç kilo verebilirim

• Çalışmana, beslenmene, vücudun vereceği reaksiyona bağlı.

• Spor yapmak için spor salonuna gitmek kesinlikle şart değil. Kilo vermek istiyorsan yediklerine dikkat edip hareketsiz yaşamaman yeterli. Parka çıkıp koşarak, eve alacağın kondisyon bisikletiyle ve benzer şekillerde de spor yapabilirsin, kilo verebilirsin. Elbette demiyorum ki spor salonuna gitmen iyi olmaz, tabii ki olur. Fakat profesyonel olarak bir sporla ilgilenmek veya vücudunu geliştirmek gibi bir amacın yoksa kesinlikle şart değil

0|0
    0|0
  • Evde bu iş çok pahalıya patlar, spor salonu daha uygun olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamanın varsa spor salonlarına git.

0|0
    0|0
  • Disiplinli olmasi icin spor salonuna yazilman daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...