Maçı stadda mı izlemek yoksa tv de mi izlemek daha çok hoşunuza gidiyor?

Maçı stadda mı izlemek yoksa tv de mi izlemek daha çok hoşunuza gidiyor? Şahsen ben tv'de izlemeyi daha da seviyorum. Stadda istediğim rahatlıkta takip edemeyebiliyorum maçı.

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Stadta izlemek daha keyifli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabiki stadda izlemek çok daha güzel.50 bin kişiyle birlikte nevizade geceleri söylemek,cim com diye bağırmak... tarifsiz güzellikte bir duygu

1|5
    3|1
    • yazım hatası olmuş,CİM BOM diyecektim.Birde bu şarkıyı söylemek güzel link

• Stad gibisi varmı ya

2|0
    0|0
  • hep televizyondan izliyorum ama birgün staddan da izlemek isterim daha farklı olacaktır. en büyük hayallerimden biri zaten sevgilimle maça gitmek .d

2|0
    0|0
  • Genç trübün tarafında stand da izliceksin o enerji heyecan bambaşka :) FB oley oley oley

2|1
    2|0
  • Stadyum da izlemek çok başka..Ama İstanbul da olmadğm için Galatasaray'ın maçlarını televizyonda izliyoruz..

0|1
    0|0
  • Stad! ayı gibi bağıracaksın orada FENER FENER diye

0|0
    0|0
  • Stad tabiki de :D :D

1|0
    0|0
  • bu da sorulur mu stadda tabi ki :)

1|0
    0|0
  • Gidiceksin stada bağıra çağıra izliyiceksin :)

0|0
    0|0
  • Her ikisinin yeri başka. Tv'de daha iyi takip ediyorum evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• ,Stadda izleyeceksin ki, verdiğin paranın kıymeti olsun.şahsen ben maça gitsem, izlemek için değil, sırf ana avrat sövüp, içimdeki bütün zehri kusup, rahatlamak için giderim :) Girişte verdiğim bilet parasını da, terapi ücreti olarak görürüm.

Bu da psikoloji de, kocakarı ilacı olarak, tarihe geçer :D

0|0
    0|0
  • Takımımın maçlarını hep ES-ES stadında kapalı tribündr izlerim :)))

0|1
    0|0
  • stadtta ama ısıtması calısmayan -5 derecede maç izlemek .oktan bısey tabi aşşadakilerin uzerine bayrak sopasi atmak paha biçilemez :D

0|0
    0|0
  • KAnka Kadıköy'e bir kez gitti ama maçı fener tarfında izleyemedim çok pahalıdı 200 lira istediler bende annakara gücü tarafında izledim oohohoho:) NE güldüm arkadas ya. Ogün hiç gol sevinci yaşayamadım a.q

1|0
    0|0
  • stadda izlerim sonra internette özetine bakarım kameraya çıkmışmıyım diye bi kere denk geldiydi :[]

0|0
    0|0
  • Türk Telekom Arena'da :)

1|1
    0|0
  • Laf mı bu futbol stadyumda izlenir mabedide Ali Sami Yen'dir :( artık TT Arena :P

0|0
    0|0
  • TV.Maçda önündeki kalkıyor o gidiyor bu gidiyor.Adam gibi göremiyorsun.TV de maça odaklanıyorsun daha iyi.

0|0
    0|0
  • Küfür eder gibi soru sormuş.

0|0
    0|0
  • Statta İnönüde VIP Locada golü canlı izlemek..sonra yanındaki plazmadan golün tekrarını izlemek :)

0|0
    1|0
  • Kale arkasında veya kötü bir yerde izlediğiniz maç değil maraton alt veya fenerium alt tribünlerinde bir defa maçı izleyin o atmosferi bir defa görün cebinizdeki sonra kuruşa kadar verirsiniz

0|0
    0|0
  • sadda cok mac izledim ama tv de daha iyi

0|0
    0|0
  • Maç stad da izlenir...

0|0
    0|0
  • Stad daha iyi tabikide. O atmosferi yaşaman lazım maçta :)

0|0
    0|0
  • Stadyumda daha güzel..

0|0
    0|0
  • Youtubeye yaz 'Adana demirspor Galatasaray' deplasmanında gör heyecanı stad :D ...

0|0
    0|0
  • televizyon

0|0
    0|0
  • Samiyen de ... biz besiktas i

0|0
    0|0
  • Stad tabi evdekine benzemez o heyecanı çoşkuyu bire bir yaşatır insana..

0|0
    0|0
  • Stadda daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • İkiside farklı ama stadı tercih ederim ama televizyondada ayrı bir güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • kalabalık yoksa stada gitmek sarmıyor tezahürat falan yapmazsan maçın zevki çıkmaz

0|0
    0|0
  • stad tabi ki

0|0
    0|0
  • Bu ikisi ansıl kıyaslanıyo anlamadım :) Tabi kide STAD :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...