Bugün KS ile tanışmamın 1. yıldönümü zaman ne kadar da hızlı geçiyor!

geçen yıl tamda bugün ilk üyeliğimi açtım ne olduğunu bilmeden nasıl kullanacağımı bilmeden tamamen acemice ks ile tanışmış oldum facebook gibi sanıp üyeliğimi dondurayım ve geri gelirim diye düşündüm fakat geri gelmek istediğimde aynı nickimi vermedi bende bu olasılıklara o gün alışmaya başlamıştım zamnla benimsedim çok sevdim hatta bağrıma bastım bu siteyi kurucularına gerçekten teşekkürlerimi sunuyorum:)

gelelim soruma siz ilk ne zaman ks ile tanıştınız ve nasıl tanıştınız? :)

Güncellemeler:
Birde Beni seven sevmeyen her kim varsa hakkınızı helal edın yeni yaşıma huzurlu girmek istiyorum :DDD güncelleme sevmeyenler kusura bakmayın unutkanlık :)

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hey gidi günler hey, ne günlerdi daha dün gibi hatırlıyorum, buraya geldiğimde büyüklerimin hoşgeldin seslerini.. :D link

0|0
    0|2
    • ne güzel esppri ile karısık dılekler bunlarr :) benım için mi hepsiii cok duygulandım :( teşşekkür ediyorummmm :D 2. yılımdayım yanı sahıtlık yılı onumde evlılık ıcın 1 yılım kaldı :D

• :) hoş sohbetiniz için tekrar teşekkürler, iyi geceler.. :)

• iyi geceler ;)

Erkekler Ne Diyor 17

• Hatırlamıyorum nasıl buldum bu siteyi ama iyi ki bulmuşum uzun zamandır buralardayım..Zamanda dediğin gibi su gibi akar Gider...

1|0
    0|0
  • Helalleşmenin sırası mı daha gencsin

0|0
    0|0
    • güvenme genclıgıne ölen hep ihtiyar mı arkadaş :D

• Her canlı ölümü tadacaktır. Yaşı yeri zamanını bilemeyiz.

ama şu anda helalleşmenin yeri ve zamanı degil bence

• :) hadi bakalım öyle olsun :)

• 3 gün önce tanıştım ben sörf yaparken denk geldi . nice yıllara bu arada (:

1|0
    0|0
  • 1 yılda sdece 2500 puan mı topladın yuh sana la :D

1|0
    0|0
    • degısık bır yaklasım :) bu 3. nickim yoksa xper sayım sıralamaların ılklerı arasına gırebılırdı :D

• 2 ay olmuş benimde harbi çabuk geçiyor

0|0
    0|0
  • Biride çıkıp demiyor ki aga bu samyeli ne kadar iyi bir insan 5 yıldız

1|0
    0|0
  • o değilde bi ehbap var adam 1,5 ayda exper kolik olmuş

0|0
    0|0
    • hadı yaa kımısıne morfın gıbı etkı yaratıyor arkadass ıyı bısı degıl bu kadar bagımlılık:D

• kim ki o merak ettım :D faydasını gormus mu barı :D

• faydasını bilmemde herhalde her soruyu cevaplamıştır tüşünsene 12.000 küsürlerde muhtemelen en az 11000 soru cevaplamıştır :)

• 10 ay olmuş benimde ama son3 aydır filan sık giriyorum

0|0
    0|0
  • yıldönümün utlu olsun ) 1 yılı geçti :::::::: google bi şarkı ararken buraya yolladı ::::::..

0|0
    1|0
  • Tebrikler güzel insan:-)

0|0
    0|0
  • hesap dondurma yok mu?

0|0
    0|0
    • ne yazıkkı hesabını dondurdugun an sende tarıhın tozlu raflarında kayboluyorsun ancak yenı nıck ıle iyelık acabılırsın

• tamam sağolun tozlu raflara doğru bi yol alayım.

• sanki sefere gidiyo arkadaş ya (:

0|0
    0|0
    • he ya sankı arkamda gorunmeyen bır Ks ordusu var Allah Allah Naraları atan :D

• sabaha karsı güldürdünüz beni :) tesekkurlerımı sunuyorum :D

• en iyi cevap seçsene sabah sabah benimde yüzüm gülsün

• hoşgelmişim aarkadaşım iyi ki gelmişsin :)) yeni yaşın umarım eski yaşından çok daha güzel geçer...

0|0
    0|0
    • hoşbulduk senı yenıden gormek ne güzel :) benım degıl ama ks nın yaşı ıyı gecer dıye umut edıyorum :) zaman ne kadarda cabuk gecıyor :D bu profıldekı sen mısın :D

• bence sen film senaryosunda ıkı rolde oynayacak bır karaktersın :D

• hahah :D şizofrenik bir yanım vardır hep, hissetmiştim ama ilk defa bir insan bunu yüzüme vuruyor bravo :D

• googledan bulmuştum bu siteyi

0|0
    0|0
  • aman helal etmem ben

0|0
    1|0
  • Cok ayip coookkk:-)bu yaptigini sana hic yakistiramadim gercekten..

0|0
    0|0
    • bende gizlendıgını hıc yakıstıramadım aradakı paravanı kaldırıp yüzüme daha acık bakabılırdın mesela :D

• Basim gözüm üstüne :)1 tanesin.. senin yerini dolduramaz kimse kolay kolay:)en mutlu sen ol:)

• iltifat mı edıyorsun sımdı :) yoksa o mükemmel diline mi güvenıyorsun :D tesekkur ederım sen benden de mutlu olursun inşallah :)

• ayırlısı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• darısı başımıza :D bizimki daha bebek ablası :D

1|0
    0|0
  • Bizzat Yönetim davet etti 05.04.2011'de de üye oldum...

0|0
    0|0
    • ooo sen yonetımden torpıllısın bacım :) senınde az kalmıs :D

• Torpilli olsam adımın yanında Kızlar Soruyor simgesi olurdu... Beğenmişler gel dediler geldim 2 yıl olacak... Sizi de kutlarım nice güzel zamanlar olsun inşallah...

• hep birlikte inş :)

• 'kızım mal mal işler yapıyosun lan' demiştim arkadaş buraya üye olup soru sorarken. o zaman da izliyodum, neredeyse 2 yıldır izliyorum.

1|0
    0|0
  • Hadi pasta ufleyelim <3

1|0
    0|0
  • ben yeniyin arkadasim tavsiye etdi,ha bu arada tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • bakalım bende o kadar süre kalabilecekmiyim burda

0|0
    0|0
    • inş kalırsın tabıkı ... bellı bır sure sonra alısırsın :) gercı ben can sıkıntısına gırıyorum oyalanacagım bıseyler olsa belkı aklıma gelmez :D

• bende öyle can sıkıntısına giriyorum :)

• 2bucuk ay oluyor , tesadüfen görmüştüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...