KS sitesi için önerileriniz?

KS sitesinin daha keyifli olması için önerebileceğiniz şeyler var mıdır? Varsa nedir?

İlk öneri benden;

Yaş ve kişi filtresi;

Mesela belli yaşın altındaki kullanıcıların yorumlarını ve sorularını görmeyelim. Aynı şekilde belirlediğimiz kişileri de engelleyip soru ve cevaplarını görmeyelim.

Not: Sitenin sadece daha keyifli olması için söyledim. Yoksa çok da rahatsız olmuyorum.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten soru kısmında filtreleme var. Kadın-Erkek ve Yaş Aralıkları. Bunları kullanabilirsin.

Benim önerim şu -aslında hep yazıyorum ama- :

Yeni üye alımları bi' süre durdurulsun ve hesap en iyi ihtimalle bir sonraki gün aktif edilsin. Siteden atılan 5dk sonra üyelik alıp geri geliyor.

Mesaj Kutusu filtrelemesi, araması, sıralaması olsun.

Engelleyenleri görebilelim ya da yazmadan önce "Bu kullanıcı sizi engellemiştir" gibi bi' ibare çıksın. En olmadı, bizi engelleyenlerin yanında kırmızı nokta/çarpı falan olsun.

Yazılar/Hikayeler açılsın.

Her yer yönetici kaynıyor. Ben dahil işini yapamayan/yapmayan/keyfi davranan yöneticiler elensin. Temizlensin

Teknoloji bölümü eklensin.

Ayarlar kısmına "Soru Güncellemeleri bildirimi almak istemiyorum" vb. filtrelemeler eklensin

Mobil uygulama oluşurulsun. Olmadı belirli bi' ücret karşılığında yaptırılsın.

Her üyenin mesaj butonu default olarak "Sadece arkadaşları mesaj atabilir" oluyor. Bu "Herkes mesaj atabilir" şeklinde ayarlansın. Çünkü level 1 olan adama yardımcı olacağız ama mesaj atamıyoruz. E Ayarların yerini falan bilmiyor. Uğraş dur...

Mod/SMod'lar sadece arkdaşlarından mesaj almak isteyen üyelere de mesaj atabilsin. Bazen uyarı ya da yardım etmek gerekiyor. Soru yaşıyoruz.

5-6 tane daha var ama sıkıldım bu saatte...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• üyelik paralı olsun,aynı soru 100 lerce sorulmasın,reklamlar derli toplu olsun menüler sadeleştirilsin,sadece gerçek kişiler üye olsun yani cep telefonuna mesaj gelerek aktivasyon olsun yada tc kimlik no ile.

0|0
    0|0
  • Isim degiameli ve oyun eklenmeli

0|0
    0|0
  • benim önerim yok site 10 numara 5 yıldız bence

0|0
    0|0
  • önce şu sitenin ismi bi değişsin bence

0|0
    0|0
  • yaş kişi fıtresi dıyosunda adam uye olunken kımlık fotokobısı vermıyokıı :D