Erkekler neden ağlayan bayan istemezler?

erkekler neden ağlayan bayanları sevmezler? bayanlar ağladığında neden erkekler kaçar?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben kız olduğum halde sevmiyorum. O duruma düştüğümde de kendimden nefret ediyorum, ki düştüm de... Keşke bir köşede tek başıma ağlasaydım da, gözyaşlarıma karşılık onun umursamaz ve kıl tavırlarını görmeseydim... Bir damlasına bile değmezler. Bırakın da onlar ağlasın...

0|0
    0|0
    • senn de canın yanmış sanırım arkadşm ama onlar ağlamaz keşke ağlasalar

• Ağlamak rahatlatır aslında insanı. Ağlamasınlar da gözyaşlarını içlerine akıtsınlar. Zaten içlerine akıttıkları gözyaşları onları bu kadar katı kalpli yaptı ve bu yüzden gözyaşı denilen şeyin değeri anlaşılmadı. Her damla gözyaşı bizim bir parçamızmış biliyor musun? Kendi bünyemizden ne kadar çok protein kaybediyoruz. Ama onlar bencil olduklarından, ne kalplerini ne de gözyaşlarını veremezler... Hepsi için değil tabi bazıları için söylüyorum. ;)

• geneli öyle :)) üzen erkekler bir gün üzülse keşke

Erkekler Ne Diyor 11

• Neden sevmesinler ya.? Kız aglayack ama erkeginin yanında aglarsa erkegi sıkıca sarılacak ve gözyaşları dinecek. en azından yani... aglasın tabi nedne aglamasın ki. Hatta sevgilisi de aglar aynı anda paylaşım şart

0|0
    0|0
  • ağlamak erkek için artık son radde hani çok ciddi birşeyler olacak veya daha az ciddi şeyler üst üste gelecek.Ve patlayacak sonuç olarak.

Ben kaçmıyorum ama Kız arkadaşının ağladığını görünce ve özellikle senin yüzündense pişmanlık duygusu yaşıyorsun.Ulan ağlatmaya değermiydi diyosun ve panik yapıyosun

0|0
    0|0
  • Ben istemem, çünkü Sevdiğimin üzülüp Ağladığını görmek içimde bin kat üzüntü oluşturur. Sevdiğim yanımda üzgün ve ağlayabiliyorsa onu mutlu edemiyorum demektir...kaçmazdım ama, destek olur onu neşelendirirdim. Ha bu arada benim yanımda değil Sevgilim hiç bir Kız/ Kadın Ağlamaz .

0|0
    0|0
  • bayanlar ağladığı zaman herşeyi anlatıyor biz türk erkekleri hele bayanları güleryüzlü hoş muhabbeti koyulaştıran isteriz e bir de sert olduğumuz zaman bir bayanın ağlaması bir de cafedesin sen düşün

0|0
    0|0
  • Kız dediğin duygusal olacak ama gözyaşlarını kalbine damlatacak ( zorda olsa ),

Kız dediğin cesaretli olacak, ayakta dik duracak erkeğinin yokluğunda,

Kiz dediğin sen yokken bile senin ağırlığını yansıtacak bulunduğu ortama,

Kız dediğin beklemeyi bilecek sevdiğini her koşulda,

----------------------------

Yakışmıyor ağlamak insanlara..

Başın dik dursun hayatta önünde diz çöksün bayan...

0|0
    0|0
  • Ben çoğu kızın timsah göz yaşı döktüğüne inanıyorum yani çoğu böyle.

0|0
    0|0
  • aglayani değil de, ota mota daha samimi olmadan aglayani sevmeyiz. yoksa, sevdigim kadinin, aniden duygulanip o minik burnu kizarmis halde sessizce aglamasi hosuma bile gidiyor... o an asiri korumacilik duygum basliyor ona karsi

0|0
    0|0
  • Ben kız çocuklarının ufak hallerindeyken bi dokunmada hemen ağlamaları beni eğlendiriyo,onlar ağlarkende benim gülmem onları uyuz ediyo büyüyünce toplanıp dövecekler yeğenler :D. Büyüyüncede herşeye ağlamazsanız iyi olur,çocuk gibi oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • çünkü makyajları akar çirkin olurlar:)

0|0
    0|0
  • erkeklerin mizacına tersdirde ondan...yani zayıflık göstermek onlar için kötü birşeydir...

0|0
    0|0
  • susturucunuz olmuyor maalesef. ama bazılarınıza kıyamayız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bazı bayanlar bu durumu gerçekten fazla abartıyor çok sulu gözlü olmak iyi değildir o yüzden hoşlarına gitmiyor.

0|0
    0|0
  • beni kimse istemez o zaman:)))

0|0
    0|0
  • Erkekler bunu anlamayacak derecede duygusuzlar.

0|0
    0|0
  • sulu gozlu bayanlari sevmezler

0|0
    0|0
  • Ağlayan bayanları zayıf karakterde olduğunu düşünüyorlar galiba

0|0
    0|0
  • bu soruyu bende soracaktım ya. :/ gerçekten erkeklerin cevaplarını çook merak ediyorum

0|0
    0|0
  • ağlarım sevdiğim için...ağlamak insanca bir duygudur...

0|0
    0|0
  • Sevip sevmemesi pek etken degil,bir erkegin karsisinda goz yasim akmiyor kolay kolay.

0|0
    0|0
  • Duygusuzlar iste

0|0
    0|0
  • sıkılırlar

0|0
    0|0
  • Evet ya bende merak ediyorum bunun cevabını. Benim sevgilim de sevmiyor hiç :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...