Tekvando mu, Kick-boks mu yoksa Karate mi?

Tekvando mu,Kick-boks mu yoksa Karate mi? Tekvando mu,Kick-boks mu yoksa Karate mi?

0|0
11|40

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Sen mi gideceksin? cekik gözler tan çin

kungfuya git.

0|0
    0|0
  • ''Şiddete karşıyım, sevgiye aşığım'', ya da ''Savaşma, seviş...'' hangisini beğenirsen artık,hiçbiri diyesim olmakla birlikte, aikido bunların hepsini döver diye düşünüyorum... :)

0|0
    0|0
  • su topu...

0|0
    1|0
  • karate marate uğraşma, bide bunları öğretiyoz ama uygulamayın diyolar, duyduğum gördüğüm işitiğim bundan saçma bişi yok, karateyi sil ordan o bi sanat gibi bişi..

Kick boks öğren laf atana ağız burun gir, mecbur kalmadıkca laflarına kanarsan başak bişilere mecbur kalırsın, salla o malları.. "mecbur kalmadıkcaymış mış," te allahn malları

0|0
    0|0
  • sen yapacaksan taekwondo yu öneririm ilk olarak sonra karate sonra kick boks tabi sadece spor amaçlı yapacaksan farklı amaçların varsa iş değişir

0|0
    0|0
  • kick-boks tabiki ...diğerleri bunun içinde aslında bana kalsa aikido en iyisi ama senin seçeneklerinde yok...kick-boks tabiki ...diğerleri bunun içinde aslında bana kalsa aikido en iyisi ama senin seçeneklerinde yok..kick-boks tabiki ...diğerleri bunun içinde aslında bana kalsa aikido en iyisi ama senin seçeneklerinde yok..kick-boks tabiki ...diğerleri bunun içinde aslında bana kalsa aikido en iyisi ama senin seçeneklerinde yok..

0|0
    0|0
  • bence 2 yıl falan yaptım ondan öncede hep takip ettim hep hayrandım hayran kaldım gene başlicam ben hapkido ve taekwondo lisansım var muay tha ve kick box yapmışlğım var karete ve birçok dövüş sanatı biliyorum ve sana şunu diyorum sen sevdiğin dövüş sanatı hangisiyse onu seçmelisin içlerinde iyi diye bişe yoktur kötü diye bişede yoktur kendini geliştridğin kadar iyisindir ve eğer seviyosan azmediyosan kendine uygun görüyosan yaptığın dövüş sanatı en iyidir

0|0
    0|0
  • Tamam anladık sana bulaşmıyoz.

0|0
    0|0
  • önce karate sonra taekwondo en son kick-boks

0|0
    0|0
  • kıck boks.. daha sempatık qelıo..

0|0
    0|0
  • bunlar içinden olacaksa Taekwando , bunların dışında aikido ya da kungfu ...

0|0
    0|0
  • box

sadece box :D

0|0
    0|0
  • Çok özel bir savunma sporu Karate derim ben..

0|0
    0|0
  • orda saydığın bütün dövüş sporlarıyla uraştım tabikide kuşkusuz kick boks neden dersen eğer tekvando kick boksa göre hafif bir dövüş sporu sokakta kavga çıktığında kullanamazsın ama kick boks tekniklerini örenirsen kendinden güçlü kişileri döversin:D

0|0
    0|0
  • cevap veriyorum: kick-box :P

0|0
    0|0
  • judo, o da olmazsa taek kwon do, kick box para tuzağı, üçkağıt... karate de dövüşten çok her şeye benziyor.

0|0
    0|0
  • Kick boks iyidir hatta sadece boks iyidir ya teferruata gerek yok kodunmu oturtucan okadar aman elinden tutim döndürim fırlatim edim pfff.

0|0
    0|0
  • kick box iyidir hem güçlenirsin iyi olur

0|0
    0|0
  • Gözlerine bittim valla maşşallah :) Hiçbiri değil Wing Chun bence

0|0
    0|0
  • ful kontak en iyisi..

0|0
    0|0
  • resimdeki sensen korunmak için muay-thai derim ben :D

0|0
    0|0
  • taekwondo yaptım 5 yıl ama kick boks çok daha güzel bir spor.. sadece 1 yıl ona devam edebildim

0|0
    0|0
  • Siyah kuşak jiu jitsu dövüşçüsü olarak, jiu jitsu'yu herkese tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • karşındaki erkekse dizinle malum yerine sertçe vur pert bunlarla uğraşma

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0
  • üçüne de sıra sıra git kurtul :)

0|0
    0|0
  • sadece Boks

0|0
    0|0
  • kickboks 6 yaşından beri yapıyorum hem savunma hemde saldırıda yerini hiçbir şey tutamaz

0|0
    0|0
  • ben tekvandoya gittim..onun hakkında bişey diyebilirim..ama senin amacın ne mesela

0|0
    0|0
  • Hepsinin birleşimi bir spor vardı ismi aklımda değil Ondan daha güzel eğitinli bır spor dalı olamaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 11

• kick boks iyidir

0|1
    0|0
  • Küçükken bir kareteciden dayak yediğim için karete diyorum şıllık pis benzetmişti beni :D

0|0
    0|0
  • Kickbox. Ama hangisinden lisans alabileceksen onu yap. Heba olmasın emeklerin.

0|0
    0|0
  • ücü de değil pilates

0|0
    0|0
  • foto senin mi

0|0
    0|0
  • Kung fuuu :)

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0
  • tabiki kick-box

0|0
    0|0
  • Hicbirine ilgim yok.

0|0
    1|0
  • E- hiçbiri

.

0|0
    0|1
  • taekwon-do çok disiplinli ve estetik ama kick-boks ta çok zevkli...tavsiye istersen taekwon-do yap bu sporu yap kick-boksu hayli hayli yapıyor ben ikisini birden yaptım 11 yıl taekwon-do 6 yıl kick boks

0|1
    0|0
Yükleniyor...