Hanımlarımız neden saçlarının rengini değiştiriyor ??

Sorum basit neden saçlarınızı boyuyorsunuz :) orjinal rengini mi beğenmiyorsunuz yoksa beyazlardan dolayı mecburi mi sevgiliniz eşiniz istediği için mi evet hanımlar cevaplar sizde yorumlarınızı bekliyorum :)

0|0
200

En İyi Kız Görüşü

• sıkıntı, değişiklik, başkasına yakışmış olan saç renginin kendisine yakışabileceği olasılığı. benim çevremde durum böyle. son olarak da bide siyah mı denesek derler. benim saçlarıma gelince, doğal rengi. beğeniyorum.

1|1
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim :) ben herşeyin doğalından yanayım ama arada bazen hadi canım dediğim boyaların bazı hatunlara çok yakıştığını gördüm :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Imaj degisikligi iyidir ya ben rengiyle pek oynamam uzun süre siyah kullandim simdi sariyi kullaniyorum 2013 böyle gider ;)

0|2
    2|0
    • ama siyahdan sarıya geçmek biraz zıt kutuplar orjinal saç rengin o zaman kestane yada kumral boyanın sırıtmaması için dedim :) yorumun için teşekkür ederim :)

• Kumral her iki rengide tasiya biliyorum ;)

• şanslısın :)

• Sadece bayanlarmı saç boyatıyor erkekler daha çoğunlukta gnelde kaş almada saç boyamada röfle gölge vs 1rinci sırada bayanları geçtiler . bayanlar arada değişiklilk yapar buda doğal orjinal renkbeğenmeme vs diye birşey yok saç beyazlıyor diye sadece bundan dolayı boyatmıyoruz insnaların kendi tercihi mecburiyet diye birşey yok rtercih meselesi

0|1
    0|0
    • bende zaten bu tercihleri soruyorum :) mecburiyet mi tercih mi gibi düşün soruyor :) yorumun için teşekkür ederim :)

• boya karşıtıyım bütün canlılıgını alıyor saçın. doğal rengimi kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • asil sac rengim güzel ama boya cikana ne kadar bekliyemedigim icin boyatiyorum ve deyisikligi cok seviyorum ayriyeten kizil ve siyah saci kendime cok yakistirdigim icin bu renkleri tercih ediyorum

0|1
    0|0
  • değişiklik isteği

0|1
    0|0
  • Can sıkıntısı ve zevk.

0|1
    1|0
  • Benim küçükken sarıydı saçlarım, sonradan karardı birkaç ton, tenim beyaz oksijenle açtırıyorum rengini o yüzden

0|1
    0|0
  • Doğal rengi ile geçinip gidiyorum.

0|1
    0|0
  • Ben herşeyden çok çabuk sıkılırım ve değişikliği çok seven biriyim. o yüzden saç rengimi değiştirrim :)

0|1
    0|0
  • Saçımı boyatacağımı hiç düşünmüyorum koyu kestane güzel rengi zaten ama boyu konusunda inanılmaz değişiklikler yaptırabilirim ki bir keresinde saçın üçte ikisini kestirmiştim

0|1
    0|0
    • neee 3 te 2 si mi nasıl yahu :) ayrıca yorumun için teşekkür ederim :)

• Şöyle birşey işte siyah deri üst giymiş kadının ki gibiydi benim yanında sarışın olan arkadan öne doğru uzuyor öyle bir saç arkada en alttaki saç iki cm falan oluyor

• değişiklik olsun diye :)

0|1
    0|0
  • Ben hic boyatmadim dusunmuyorumda daha

0|1
    0|0
    • daha yaşın genç belki onunlada alakalıdır :) yorumun için teşekkür derim :)

• mutlu hissedebilmek için

0|1
    0|0
  • can sıkıntısı

0|1
    0|0
  • Ben degistirmiyorum beyazlarsa boyatirm onun dışında boyatmam.

0|1
    1|0
  • mavi siyahın cok yakıştığını bildigim için boyuyorum :)

0|1
    1|0
  • ilk başta beğendiğim saç renginin dopal halinden daha çok yakışması içindi ..Sonralarda dibi çıktığı için ,lanet olsunnnnn diyorum boyadığım güne..22 yaşındayım 3 ayda bir saç boyatıyorum illallah ettim yawwwwwww

0|1
    0|0
  • değişiklik insana iyi gelir ya

0|1
    0|0
    • değişmeyen tek şey değişimin kendisidir :) yorumun için teşekkür ederim :)

• rica ederim ben teşekkür ederim

• Değişiklik olsun diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...