Bir İnsanın Fiziksel Özellikleriyle Dalga Geçmek

Bir insanın fiziksel özellikleriyle dalga geçilmesinden nefret ederim,bir insan karşısındakini hiçmi düşünemez,hiç mi empati kuramaz ? Sınıfımda bir çocuk var kaşları birleşik dalga geçiyorlardı çocugu tenefüste ağlarken gördüm,içim acıdı gerçekten.Siz bu kişiler hakkında ne düşünüyosunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet hiç hoş değil.sonuçta hepimizi allah yarattı. güzel olmak-çirkin olmak veya zengin olmak-fakir olmak veya buna benzer bir çok şeyi kendimiz tercih edemeyiz. bir çoğu sonuçta bize allah tarafından verildi.o çocuğun kaşlarını eleştiren kişinin de mutlaka başka bir yerinde kusur vardır. ya da başka bir şekilde kusuru ya da utanacağı bir şey vardır. tabi bu gibi durumlardan utanmaya da gerek yok aslında. çünkü bu allah tarafından bizlere verildi. en önemlisi temiz kalpli olmak. allah hepimize inşallah temiz kalpliliği nasip etsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• en nefret ettiğim şey!

• Aynen ya bende anlamıyorum onları ben hayatta dalga geçemem biriyle sonuçta bende dört dörtlük değilim

• direk bi hadis verim sana: kinamakla ilgili

kinamadigin sey basina gelmeden ölmessin!

emin olki onlarinda basina kinadiklari sey gelmeden ölmezler inmam deme inan

cünkü benden misal verim yeni universtiye baslicakken form dolduruluyo burda ve bölümünü yaziyosun ve biri endüstri mühendisligi yazmisdi. bende arkadasima ayy insan nasil olurda endüstri mühendisligini secer erkeklerin icinde nasil okur dedim..

vee ne oldu biliyormusun mecbur kaldim bende endüstri mühendisligine gecmeye ve erkeklerin

icinde ders görüyorum simdi 200 kisiden 40i kiz ve dörde ayirildik gruplarla daha az kiziz yani..

kinadim basima geldi !

• insanlar kendi ayıplarını örtmek için başkalrıyla dalga geçerler

Erkekler Ne Diyor 3

• herkes engelli adayıdır birincici

ikincisi o dalga gecende kendi akıl engeli var ondan

• İnsanın fiziksel özellikleriyle dalga gecen herkesin totosuna semiz otunun selamları var :D

• onlar düşünemezler çünkü insan beyni ezilmemek için başkalarını ezer.En üst devlet başkanları bile birbirlerini eziyor taşak geçiyor.Küçücük çocuklarda bile var bu içgüdüsel özellik.Dalga geçmeyenler ise empati duygusunu kazananlardır.Bunun içinde ezilmek gerekir

Yükleniyor...