Kızlar, yardıma gelin.. ?

Kızlar ben fazlalık yağ ve etlerimden kurtulmak istiyorum fakat öğrenci olduğum ve durumum iyi olmadığı için spora gidemiyorum. Sorum şu olacak, internetten şu yöntemi duydum, fazlalık bölgelerimizi streç film ile sarıyor ve 1 gün boyunca bununla kalıyoruz. onun sıcak etkisiyle ve biz hareket ettikçe kaybettiğimiz terlerin etkisiyle zayıflıyormuşuz. Bu yöntem işe yarar mı?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Yaramaz aksine kilo aldırır. Dışarı attığın kirli sıvıyı (teri yani) geri emersin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canım spora gitmeme gerek yok yemene dikkat ediceksin çok koş sokakta evde dans et ne biliyim atla zıpla o salak salonlara para vermeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Evde plates yap ve yediklerine dikkat et. Sabırlı ol fit bir vücut seni bekliyor 😉

1|0
    0|0
  • Ay ya sen bunu yazinca aklima geldi :) ev arkadasim temizlik yaparken poset sarardi beline :) malum ogrenciyiz. Iyi terlettigi kesin. Ama zayiflama konusunda bir sey diyemicem :)

1|0
    0|0
  • diyet yap. boşuna streç bilmem ne

1|0
    0|0
  • Hayır oyle şeylere inanmayın artık saat 6 dan sonra yeme aburcubur ve ekmeği makarna pilavı dolmayı bulguru çıkar şekeri kes tuzu 3 gr kullan bu kadar yani unuda kes

1|0
    0|0
Yükleniyor...