Demba Ba şarkısını dinlemeyen var mı?

Zafer Algöz ve çeşitli sanatçılar tarafından gece 04:00 sularında yapılan ve efsaneleşen bu şarkıyı dinlemeyen var mı? Şarkının orjinali Hangimiz sevmedik şarkısıdır.

Not: Kanal D yeni sezon tanıtım videosunda kullandığı şarkıda da hangimiz sevmedik şarkısından esinlenmiştir.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben dinledim gerçekten güzel söylüyorlar... :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ah ulan ah özellik Babayı
    Onu begenmeyenler sırf hasetinden öyle diyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok dinlememistim

0|0
    0|0
  • Demba ba o şarkıları hak etmedi derbi maçlarında dalga konusu oldu

0|0
    0|0
    • Bir sezonda 27 gol atmış bir oyuncuya haksızlık etmemek gerekir. Beşiktaş takım halinde büyük maçlarda skor üretmekte zorlandı (Arsenal maçları, derbi maçları vb.) bunu tek başına Demba Ba'ya yüklemek doğru olmaz. Demba Ba'nın o şarkıyı neden hak ettiğini ben dün gece anladım, arkadaşlarla kadıköy'de nezih bir Pub'ta eğlenirken solistin hangimiz sevmedik şarkısını istek üzerine söylemeye başlamasıyla nakarat bölümünde "Demba Ba, Demba Ba" şeklinde ifade etmesiydi. Solist arkadaşı tanıyoruz kendisi hem iyi bir kadıköylü hemde iyi bir fenerbahçelidir. Biz 6 kişiydik 3 erkek 3 kız 2 kişi beşiktaşlı 2 kişi fenerbahçeli 2 kişi Galatasaraylı ve bizde hep bir ağızdan "Demba Ba, Demba Ba" diye nakarata eşlik ettik. Farklı masalarda da bu nakarata eşlik eden insanlar vardı ve bence bir çoğu beşiktaşlı değildir. Kişiliğiyle, duruşuyla, performansıyla ve sempatikliğiyle sadece 1 sezon kaldığı İstanbul'da, 3 büyük takımında sevgisini, saygısını, beğenisini kazanmayı başarabilmiş bir adamdı Demba Ba

• Demba müslüman biri cuma namazlarina giden biri benim de bu yönü hoşuma gidiyordu

• Demba Ba gibileri kolay kolay gelmiyor be :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...