Ya Bu Galatasaray napacak bu didier Drogbayı ??

Son haberlere göre galatasaray dragboyu alacakmış ve transfer görüşmeleri iyi gidiyormuş ya adam gelmiş 33 yaşında siz onu alsanız neolur gidin stoper defans alın yapmayın gözünüzü seviim sizin fikirleriniz nedir ?

• Drogba Gelsin İyi olur
    A seç
  • Gelmesin
    B seç
  • Stoper Defans Gelsiiin.
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• geçen sene tek başına chelsea ye kupayı aldıran bir herif drogba Türkiyeye gelse oynar çok üst düzey kaliteli bir oyuncu 36 ya kadar yolu var bence gelsin burakla umutla şampiyonlar liginde olmaz. zaten geleceğini zannetmiyorum ama gelse müthiş olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam zaten kaç yaşında ne gerek var gelse ne kadr oynar ki .. Stopere ihtiyacımız var acilen... Stoper gelsin Drogba değil ..

1|0
    0|0
  • ne olursan ol yine gel :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sisme haberdir bu ya her transfer döneminde olur bu durumlar.Bence bir stoper alicak ancak yerli alsin bence yabanci degil.

0|0
    0|0
  • Drogba yakın, meşaleyi yakın !... Tabiki öncelikli olarak sol bek-stoper almamız gerekir.Ama Drogba bu kesinlikle çok faydalı olacaktır.Yaşı sorun değil bana göre.Adam daha 7-8 ay önce şampiyonlar ligi kupasını kaldırmış.7-8 ayda mı yaşlandı.36 yaşına kadar oynadığı takımın 11inde oynar bana göre.Zaten takımın göze görünen sorunu sol bek - stoper ama bana göre forvette büyük sıkıntı var.Burakla Umutla olmaz.Drogba bizi en kötü 2 yıl idare eder.İnsallah doğru haberdir

0|0
    0|0

• Türkiyede verim alınmaz o adamdan.

çok üçkağıtçı ve işi bitmiş hastayım der zaten maça çıkmaz. anşdkjlsanmdfkla

0|0
    0|0
  • 35 yasındaki adamdan bişeyolmaz kaldıki başkanda acıklama yaptı dogbayla ilgilenmiyoruz diye link

0|0
    0|0
  • Şuan transferde sneıjder hariç kalıcı çalışma yapılmıyor, nedeni kadro yenilemek, elde olan oyuncular sezon bitimi satılacak.Shalkeyi elersek emin ol ki burak, semih muslera, hamit, sabri, aydın, riera, elmander, umut, hakan, dany, melo satış fiyatı yükseltip satışa sunulacak.Kadro kaliteli oyunculardan kurulacak, he dersin muslera semih ,burak kötümü değil .

0|0
    0|0
  • Çok yaşlı bir oyuncu.Ona verilen paralara daha yararlı olacak bir oyuncu alınabilir.Ayrıca, G.Sarayın forvete bir Türk, stopere bir yabancı almalı bence.

0|0
    0|1
  • Asparagas haber başkanda açıklama yaptı zaten yok artık daha neler maliyeti çok fazla gibisinden.

0|0
    0|0
  • formasini satacak

0|0
    0|0
  • Dün ilk ben açıkladım bu transferi derbiden sonra açıklanacak Burak yeterli değil Drogba Galatasaraya çok şey katar

0|0
    0|0
Yükleniyor...