Ne yapmaya çalişiyor bu ya

erkek arkadasım bu aralar cok ilgisiz ilgileniyor ama tam istedigim gibi degil sevgili gibi ilgilenmiyor seviyorum falan diyor ama dün doğum günümdü kutlamadı bile :( hala dogum günümün zamanı gecti demedim kendi bulsun sizce ne yapmalı bu adama seviyorum diyor dogum günümü hatirlamiyor :((

Güncellemeler:
şöyle bişi var cok annekuzusu dominant bir annesi var acayip bir kadın tanişmaya yeltendim umursamadı bile Mesela ne desem annesine söyler o onaylarsa olur onaylamazsa olmaz beni begenirse ciddi olurmuş o onay vermezse olmazmiş seviyorum diyor sevgisini gösteremiyor mesaj atiyorum mesajlarımızı okuyor kadın ya buda bazen okutuyor annesi çok önemli esimden önemli diyor annem...:( sınav dönemiymiş unutmuş dogum gunumu mazerete bakarmısınız ya...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• değer verdiğin birinin herşeyini bilirsin ne bilim sevgilin birde yani ilk onun jest yapması lazım gece 00,00 da felan mesaj arama hediye felan belki hediye alamadı ondan geçiştirmeye çalışıyordur mahçup olmuştur parası felan olmayabilir ? ama ilgide yok diyorsun bence sıkılmış senden yani ilişkide heyecan bitmiş gibi hayırlısı olsun link

0|0
    0|0
    • unutmuş :((

• sevdiğim biri ama

• olsun o da seni seviyor olabilir böyle şeyler üzülme boşver

Erkekler Ne Diyor 3

• dogum gunu olayına takılma bi erkegin dogum gunu tarıhını unutması dogaldır yani ama bu degildir ki seni sevmiyo başka sorunlar ara bence :)

0|0
    0|0
    • ne gibi

• sogumuş olabilir senden,başka birisine ilgi duymaya başlamış olabilir bence oturup ciddi anlamda aranızda olabılecek sorunları konusmalısınız..

• umursamıyo demekki insan sevdiginn dogum gününü kutlamaz mı .s

0|0
    0|0
  • manyak işte nolcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hemen neden böyle düşünüyorsun ? Bu kadar mı önemli hediye alması ? çok istiyorsan ben alayım. Bak canım belki canı sıkkındır parası yoktur hediye bekleme diye söyleyemiyordur. bence sen böyle düşündügün için kendini sorgula

0|0
    0|0
    • hediye istemiyorum ki sadece kutlasın unutmuş beyefendi

• ben hediye beklemiyorum ki

• sana demedım ya ayca06 ya demıstım

• insan sevdiğine değer verir önemlı gunleri unutuyorsa sevmıyordur.bence dogumgunun oldugunu soyle utanır belkı

0|0
    0|0
    • seviyorum diyo guya

• çocuk mu bu ya annesının sozunden cıkmıyor .hayret ıcınde okudum valla.senın attıgın mesajlardan annesıne ne neden okutuyor.ayrıl ya hem anakuzusu hem umursamaz hemde dogumgununu kutlamamıs

• evet bahaneside sınavlarmiş

• benımde eskı erkek arkadasım dogum gunumu tam 12 de kutlamıstı ama hedıye almamıstı gıcık olmustum.hali vakti yerinde olmasına rağmen

0|0
    0|0
    • hediye alamaz uzakta ama kutlamadı

• kargoyla gönderebilirdi yada süpriz yapıp yanına gelebilirdi ama o incelik bazı erkeklerde yok malesef

• güya cok seviyorum diyo kutlasa yetrdi

Yükleniyor...