Bjk-fb bol gollü mü olur az gollü mü yoksa golsüz mü?

iki takımda isterse bolbol gol atar ama tam emin olamadım. sence nasıl sonuçlanır?

• bol bol gol
    33% (3)45% (10)42% (13)Oy Ver
  • az gol
    56% (5)55% (12)55% (17)Oy Ver
  • golsüz
    11% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu maçtan bir beraberlik çıkmaz kazanan beşiktaş olur. bakarsın fark bile atar bjk.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fener ne atıyı nede yiyiyo zor bir maç olacak bjk bişeyler yapıp erken gol bulursa o zaman çok farklı olur 4- 6 bile olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• İki tarafın nasıl oynayacağına bağlı. Fenerbahçe takım olmaktan uzak, anlık yaratıcılıkla oynuyor. Beşiktaş ise Bilic dönemindeki gibi geriye kapanıp, iki gol atıp maçı geçirmeye çalışan oyunun tam tersini oynuyor şu an, 'Atın atabildiğiniz' kadar modunda, ileri yerleşip top çevirerek.

Eğer Gökhan, Oğuzhan, Sosa ve Gomez gününde olur, maçı sırtlarsa Fener delik deşik olabilir, Beşiktaş derbilerin favorisi olamamayı atlatmak istiyor üstelik.

Fener'de ise Nani, Diego gibi oyuncular motive olursa skor gelebilir, ama ben öyle organize, doğru düzgün ataklar yapacaklarını da düşünmüyorum.

Oğuzhan ligin ilk haftasındaki gibi oynasa Fener komple yitirir maçı. Bir de Caner'in savunması çok sıkıntılı, adeta bir çakma Robben olan Gökhan Töre gibi tutması zor bir oyuncuyu bu kadar sorunlu bir takımda ne kadar savunur bilemem.

0|1
    0|0
  • Bu maça inanlimaz şekilde üst oynandı dikkat edilmesi gerek

0|1
    0|0
  • 1-1 ya da 2-1 biter

0|2
    0|0
  • bir Beşiktaş Galatasaray maçı vardı 3-3 bitmişti bol gollü ama zor yani üst olsa bile çok fazla gol düşünmüyorum.

0|1
    1|0
  • 2-1 Beşiktaş alır bence. Daha düşük ihtimalli tahminim ise 1-1.

0|1
    0|0
  • fener gol atamaz büyük ihtimal, van porsi ile olacak iş degil

0|1
    0|0
  • Bol gol

0|1
    0|0
Yükleniyor...