Çok seviyorum. Siz ne yapardınız?

Onu çok seviyorum. Ona canımı bile veririm. Arkadaşlarıma söyledim konusabilmemiz için daha konuşamadık tabi ama çok istiyorum onunla birlikte olmayı sevgili olmayı, elimden tutmasını.. Hergün onu görüyorum selam bile vermiyor. Ben de veremiyorum ben çekiniyorum "ya ters bişey der diye" belki demez ama ya derse? Çünkü anlaşamıyoruz. Denedim bi kaç defa konusmayı. Olmuyor anlasamıyoruz. Sürekli tartısıyoruz ugrasıyoruz birbirimizle.. Ona sarılmak varken ben bu satırları yazıyorum. Ona sarılmak varken. Beni görmüyor bile. Görmemek ne demek bilirmisiniz? Çok acı verir insana. Gülümsemiyor bile yolda görünce beni.. Çok seviyorum onu. Her gece dua ediyorum hep yakın olmaya calısıyorum. Olmuyor olmuyor.. Eğer aşktan anlamıyorsan dalga geçiceksen hiç yorum yapma bile.. Yerimde olsanız ne yapardınız. İçimi bu satırlara dökebildim birtek... Eğer beni anlarsanız size çok teşekkür ederim.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bu yazdıklarnı onada yazabilirsin güzelim..bazen konuşmaktan daha kolaydık küçük bir not..bir mektup..

0|0
    0|0
    • Reddeder diye korkuyorum.. Hergün gördüğüm birisi ya reddederse? yüzüne bakamam bile..

• kimliğini sakla..yakınındayım de...gözlemle hareketlerini..ona iyi davran..hatta kur yap...birbirinzle uğraştığınıza göre oda seni dikkate alıyor olmalı..eğer nefret etse atışmaz bile

• Cok cok tesekkur ederim <3

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak benimde aynı durumum vardı 4 sene önce kızı gördüm aşık oldum bildiğiniz vuruldum hemen bir hareketlenme ondan sonra gittim kızın evini buldum akşamları oraya top oynamaya gitti topu bile bilerek ona attım kaç defa tersledi hatta terslerken görmüşler kim o filan demişler neyse zamanla konuşmaya başladık ne kadar terslerse terslesin sevginin üstüne git..

0|0
    0|0
  • Ortak yönleriniz hiç mi yok ?

0|0
    0|0
    • Var var ama anlasamıyoruz.

• Ya her konusmamızda birbirimize ters gidiyoruz şakayla karışık daolsa

• Alttan almayı denesen? Biraz canayakın davran sözlerini yumuşak tut.

• ANANIZI BABANIZI ,ELİN OĞLU KADAR SEVMEDİNİZ ! YAZIK

0|0
    0|0
    • Anne baba sevgisi apayrı! Sacma sapan konusmaya luzum yok. Sen asık olmak ne bilmiyosun. Duygusuz odunsun !

• Geçmişimiz varmış gibi konuşuyorsun ...

• Öyle bisey yok ama senın gibi birisiyle olmasını istemem acıkcası.Bi insanı konusmasından da tanıyabilirsin

• Doktora git

0|0
    0|0
  • Keşke Beni Sevseymişsin aşkını kıskandım valla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmuyorsa zorlama

0|0
    0|0
  • Hayırlısı böylesiymiş derim yoluma bakarım sevmiyorsa sevmiyor zorla olmaz o iş

0|0
    0|0
    • Sevip sevmediğini bilmiyorum söylemedim daha. Belki söylesem değişir ? değişir mi ki :(

• Seni görüp gülmüyorsa baştan bitmiş o iş

• Peki tesekkur ederim tavsiyen için..

Yükleniyor...