Bu çocuğun derdi ne ?

bi çocukla tanıştım başlarda çok güzeldi her şey ayrıldığımız gibi mesaj atıyodu falan sonra bir şey oldu ben ona kırıldım gönlünü alıcam senin dedi ama hiçbir şey yapmadı yine de çok güzel konuşmaya devam ettik

25 gün kadar görüşemeyeceğiz sabah uyanınca mesaj atıyo günaydın canım diye ben de günaydın diyorum sonra ya cevap atmıyo ya da bi kere napıyosun diyo bi daha hiç mesaj atmıyo konuşmuyoruz bana ilgisi olduğunu biliyorum anlıyorum hissediyorum ama mesaj atmıyo falan :/ acaba başka biriyle daha mı konuşuyo diye düşünüyorum. Sosyal ağlarına bakıyorum hiç öyle bir bulguya rastlamıyorum. Gerçi başka bir kız baksa benimle ilgili bir bulgu da yok...

Ben istiyorum ki ilgili davransın mesaj atsın ama olmuyo... Ne yapmam lazım yaa

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi başka biriyle konuşuyo mu işi yaş iş :D başkasıyla konuşan erkek sahte hesap alır ondan konuşur arkadaşının hesabından konuşur , konuşurda konuşur yani :D ikincisi bahsettiğin erkeği veya seni tanımıyorum yani sizi ortak bişeyler hakkında konuşturacak veya aynı ortamda bulunduracak şeyleri düşün ve ona göre planını kur her ihtimali düşün biri olmazsa diğerini dene :D yalnız erkekleri sattımın farkındaym :D

0|0
    0|0
    • ayrı bölümleri okuyoruz o istatistik ben maliye aynı okulda da değiliz :D ortak nokta bulmaya çalıştığımız bi sohbetimiz olmuştu yoktu ve biz bununla çok eğlenmiştik

• of bu çok zor ya

• zor ama yani bence güzel bi yöntem :D onun hoşlandığı şeylerle ilgili konu aç mesela kaleyi içten fethet :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bildiğin kalas. Kızlarla nasıl konuşulduğunu, konuya sohbete nasıl giriş yapılacağını nasıl ilerletileceğini bilmeyen bir hödük sadece. Dert etme.

0|0
    1|1
  • aynı bizim durum cocuk seviyor seni sıkmak istemiyore yav

0|0
    0|0
  • arkadaşım yanlış anlaşılmasın ama o bi av aramış çok dikkatli ol bence

0|0
    0|0
    • avlık bir muhabbet olmadı cidden arada duygusal bir şey var

• seninle ilgilenmesini gerektircek durumlar meydana getir ;)

0|0
    0|0
  • sen ına acıl b arıs atar sende sevıyosun bellıkı

0|0
    0|0
    • acılayım mı ? olmaz öyle şey daha o kadar ilerlemedik

• cevap veriyo ama hani mesaj atmıyo

ki hep ilk mesajı atan o oluyo günaydın diye sonra kesiliyo mesaj ? anladın mı

• mesaj atmış olmak için atıyo konuşmak için değil hergün sana mesaj atıyo fılan ama konusmuyo karışık durum anlatamam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...