Kızlar bu kadar değişti mi ya?

arkadaşlar merhaba.

hayatın civesi işte. belirli sebeplerden ötürü örgün eğitimle lise okuyamadım.açık öğretim lisesinde okuyorum ve bitmesine çok az kaldı.sonrasıda dersaneye başlayıp iyi bir bölüm kazanmayı düşünüyorum.

sorun şu ki kızlar çok değişmiş ya. tabii lise ortamını az çok bilsemde bu kadar olduğunu tahmin etmiyordum.

dün kardeşimi dersaneden almaya gittim.içeriye girdim.tenefüstelermiş tabii sınıfını felanda bilmiyorum her ay değişiyor neredeyse. üst kata çıktım (8.sınıfların olduğu kat ) sınıflara tek tek sordum kardeşim bu sınıfta mı felan diye en sonunda buldum sınıfını bir çocuğa rica ettim çağırır mısın? diye çağırmaya gitti. bende kapının önünde bekliyorum. ordan 2-3 tane kız " aa bu kim ? bizim dersanede mi? hangi sınıfta acaba ? " gibi söylemlerde bulundu. arkamı döndüm merdivenlerden çıktılar hemen bir taneside bana bakıyordu. çıkarken kardeşimede sınıfındaki kızlar benim kim olduğumu sormuşlar oda abim deyince vay be deyip geçmişler.

bir ay öncede fiyat için gitmiştim dersaneye. orda tanıdık bir hoca var.fiyat ve etüt için bilgi aldıktan sonra arkadan 4-5 kız bağırarak " hocam bizim sınıfa gelebilir arkadaş boş ver varrr " dediler.

dersanedeki kızlar böyle mi? yoksa ben mi abaza gruba denk geldim ? yoksa başka dersane bakacağım ygs lys hazırlık için.

ben cidden ders öğrenmeye gitmek istiyorum ben.

açı dersanesi.bu bahsettiğim yer kardeşim okuyor.yada ankarada dersane önderisinde bulunur musunuz ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlar çok değişti küçücük küçücük kızların sevgilileri var ve çok hızlı yaşıyolar

dershanede davranışların sana bağlı eğer sen sadece ders çalışmak ve gerçekten iyi bir bölüm kazanmak istersen duvarlarını koyabilirsin ve herkeste buna saygı duyar sonuçta para veriyosun dershaneye

açı dershanesinin de iyi olduğunu biliyorum üniversiteye hazırlandığım 2 yıl boyunca iyi olduğunu duydum yani kendi yaşadığım şehir için konuşuyorum genelde iyidir ankara için aynur hocanın olduğu bir dershane var adını bilmiyorum arkadaşım gitmişti orası iyi bulabilirsen ne mutlu sana. Başarılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hangisi çıkarsa git kardeşine sor gel diyeceksin onunda sana söylediği cevabın tersini yapacaksın

mesela doğru söyleyen çıktı yalancıya sorunca o yanlış yolu söyleyecek sende tersini yani yaşama gideceksin

tam tersi yalan söyleyen çıktı diğerine sorunca o doğuyu söyleyecek ama yalancı sana tersini söyleyecek sende yine tersine gidip doğruyu bulacaksın :D

0|0
    0|0
    • zaten anlamıştım cevapta bir dengesizlik olduğunu neyse dedim güldüm :d

• yav bi mantık sorusu sormuşlar pencereleri karıştırmışım buraya yazdım okuyunca bende güldüm k.b :D

• valla bende bugün kardesımın lisesine gittim karne almaya bayan oldugumdan utandım diyim ancak öyle ifade edebilir:S

0|0
    0|0
    • bende utandım.

apar topar çıktım zaten.

• soruyu pek anlayamadın sanırım sen burada kasıt güzel yada yakışıklılık değil...

• arkadaşlar sorun yeni nesilin yakışıklı olması felan değil.

yakışıklıda olsam yada tipsizde o olsam o kızların resmen açık açık bu kelimeleri kullanmaması gerekir ayıp birşeydir. herkesin içinde bizim sınfa gelebilir ne demek ? yuh.

• ''ben cidden ders öğrenmeye gitmek istiyorum ben.''

Bence de öğrenmen gereken çok şey var :)) Şaka bi yana kızlar ile erkekler rol değişiyor dünya tersine dönüyor intikam soğuk yenen yemekmiş kızlar aklı sıra zamandan öcünü alıyor fakat bilmiyor ki intikam küflenmeden yenen bir yemek olmalıydı..Bazen kendimi hiç anlamıyorum :/

1|0
    0|0
  • Yani dershane dershanelikten cikmis arkadasim. Bizim Türkiye'de ki kizlar ne garip olmus, nereye dogru gidiyoruz, kafa tasinin icinde beyin olmayan zombi mi neler bunlar ya :D

0|0
    0|0
  • Dershanelerde genelde çoğunluktadır öyle şımarık şamata için gelmiş kızlar.. Liselerde buna dönüyorya hoş !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...