Çok iğrenç bir durum :( Lütfen yorumlarınızı paylaşın

Selamunaleyküm arkadaşlar. Şimdiden zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. Benim bir tane arkadaşım var bi çocuğu seviyor. Çocuk ona açık açık söyledi benden vazgeç diye. Karşılıksız bi sevgi yani. Çocuk tutucu bi çocuk öyle fazla kızlarla muhabbeti yok mesafeli. Arkadaşla geçenlerde konuşurken benimki yeni birin seviyo dedi. Bizim bu çevrelerden kesin dedi. Çocuğun bakışları ne zamandan beri vardı farkediyodum. Ama ihmal vermiyodum önemsememiştim. O böyle söyleyince aklıma geldi korktum. Sonra bu hafta oldu çocuk bana twitterdan istek göndermiş. Reddettim direk. Profili açıktı bi baktım " Hayır yani bi konuşsan ölür müsün ?" Diye twet atmıştı.. Ben mi üzerime alınıyorum yoksa böyle birşey var mı sizce ? Çocuk önüne gelene takip isteği gönderen bi tip değil dediğim gibi. Ve ne yapmam gerek arkadaşıma söyliyim mi ? Kendisinin benden nefret etmesini istemiyorum :(

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• aleyküm selam . bi ekleseydin belki boşuna kuruntu yapıyorsun sana birini sorcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• söyle gitsiiiin böyle böyle oldu de zaten yanlış anlaşılcak bi durum varsa oda farkeder belkide ondan soğuuurrr. kesin söyle

0|0
    0|0
    • Tamam ya söylerim belki ama hiç bişey çıkmama ihtimalide var boşuboşuna üzülcek yani

• Aleykümselam. Kesinlikle arkadaşına söyle. Sonuçta çocuğun böyle bi şey yapması için ona bi kapı açan sen değilsin.. Hem belki arkadaşında soğumuş olur.. Böyle bi şey var mı tam emin olamayız ama sen arkadaşına söyle.. En azından istek gönderdiğini.. Bide sana tavsiyem olmaz deme dikkat et çocuğa kendini kaptırma bu işleri dahada karıştırır .s

0|0
    0|0
    • Hayır kesinlikle çocuğa aşık değilim yani inşallah kapılmam. Teşekkürler yorumun için canım :) hayırlı geceler

Yükleniyor...