Kuaförlerin simetri dersi görmesini isteyenler parmak kaldırsın!

Geneli simetri özürlü. Bu işe yıllarını veriyorlar ama yine de saçın simetrisini bir türlü ayarlayamıyorlar :)) Son gittiğim kuaför saçımda bayağı fantezi geliştirdi. Saçlarını azaltalım dedi bi ordan bi burdan kesti önce sonra kahkül yapalım dedi anlatıyorum anlatıyorum anlamıyor oval mi olsun diye diye garip bi şekilde kesti. Görenler kötü oldu demedi hatta annem bahşiş bile verdi ama bana farklı geldi yaa. Simetri özürlüydü ayrıca ben uyarmasam yamuk yumuk yollucaktı beni. Kuaför olan var mı aranızda ? Simetri dersi görmelerini isteyen var mı ? Ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı ?

• Simetriden anlayan kuaför istiyoruz.
    60% (18)31% (4)51% (22)Oy Ver
  • Kaybolmayan sakız istiyoruz.
    20% (6)23% (3)21% (9)Oy Ver
  • Pof sen hani şubata kadar yoktun bi git kızım şurdan ya.
    10% (3)23% (3)14% (6)Oy Ver
  • Saçını merak ettim kesin pokuma benzemişindir.Pokum güzel ama ondan şeçtim bu şıkkı.
    10% (3)23% (3)14% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|15

En İyi Kız Görüşü

• Sorma, benimkisi de simetriyi tutturuyor ama elinin ayari yok onun da, cok kesiyor vallahi, rapunzel girip alex cikiyorum resmen :/

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• piyasada 100 tane kuaför var...

eskiden 10 tane vardı...

10 tane iken ona göre para kazanıyorlardı...

yetenekli olan kazanıyordu...

şimdi tonla var... yetenekli ve zeki olanlar başka işlere kayıyor...

meslek edindirme kursları gibi birçok kurs var... bunlar sürekli çakma kuaför "üretiyor"

tabi alaylı yetişenler de bir ton...

dolayısı ile çok normal... toplumun daha yeteneksiz daha az zeki daha alt tabakası yapıyor kuaförlüğü genelde...

mühendis simetrisi bekleme yani... becerebilecek olsa mühendis olurdu :)

1|0
    0|0
    • Muhendisler kuafor olsun bence mimarlarla birlikte :)))

• Ucuz diye gitmedim ki ben yeri gelir pahali yere de giderim ama her pahali yerde iyi eleman yok sikayetimi desteklemekteym :))

• şikayet=kadınlar :)) :P

• kafanın simetrisi bozuk olabilirmi

3|0
    0|0
  • Tek derdiniz simetri olsun. Biz erkeklerin kuaförler yüzünden dert ettiği başka şeyler de var :)

2|0
    0|0
  • sakalın içine etmişti bir kere. 3 lira sakal farkı vermiştim eve gelince yine kendim el atmak zorunda kalmıştım sakalıma :D

1|0
    0|0
  • benim babamda 40 yıllık kuaför hem bayan hem erkek belirli yaştan sonra gözleri bozuluyor tedavi şart .d

1|0
    0|0
  • Bayan kuaförlerini bilmem de türkiye de erkek kuaförü/berber diye geçenlerin hepsi odun saçlarımı artık kendim kesiyorum :D

1|0
    0|0
  • Bir berber bir berbere bre berber gel beraber bir berber dükkanı açalım demiş.

Açalım dediler de yokluktan açamadık ):

2|0
    0|0
  • bence o asimetrik özür kadınların içinde kala kala yumuşamalarından ileri geliyor pep , sen gel bakim bizim berber niyazi abiye delikanlının hası şerefsizim kalıp gibi keser eline verir :D:D:D:D kuaförlerin çoğu efemine bence :))

1|0
    0|0
  • sadece simetri mi yaaa.. öldürecektim birini... makası alıp gırtlağına sokacaktım.. elimden aldılar

2|0
    0|0
  • kın kın kın

1|0
    0|0
  • saçlarını kazıt

1|0
    0|0
  • Kuaförlere bence kumpas zorunluluğu gelmeli özellikle bayan kuaförlere:)

1|0
    0|0
  • saçını merak ettim caps at

1|0
    0|0
  • Kaybolmayan sakız istiyoruz.

0|0
    0|0
  • Simetri bilgisi lazim devir degisti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Simetriden anlayan kuaför istiyoruz. da onu bırak laftan anlaya kuaför istiyoruz la 3 sene önce bi kuaföre gittim saçım belime kadardı. dedim ki kat attır ama üç beş parmaktan fazla kısaltma kesinlikle ddm tamam dedi. 1saat boyunca saçımı kesti sonuç! boynuma geldi saçım ya öldürcektim adamı :@ iki yıl gitmedim hiç bi kuaföre onun yüzünden. neyyseki çocukluğumdan beri gittiğim kadın var bi o anlıyor beni.

1|0
    0|0
  • Eve döndün mü sen :)

1|0
    0|0
  • kuaförler o konuda kıt

1|0
    0|0
  • 2 cm dersin kol kadar keserler asdfghjkl.

2|0
    0|0
    • He valla, ben bunun mesleki dejenerasyon olduğu düşünüyorum gitgide. Kestikçe kesesi geliyo adamların. Durduramıyorlar kendilerini.

• baya dertlısın anlasılan kuaförnü değiştir birgün bulacaksn dogru kişiyi umudnu kaybetme

2|0
    0|0
  • saçımı sadece tek bir kuaföre kestiriyorum. gidemiyeceksem kendim kesiyorum en azından ne istediğimi anlatma derdim olmuyor.

1|0
    0|0
  • simetri dersinden çok isteği dinleme anlama ve uygulama dersi verilsin.

1|0
    0|0
  • bence kuaförlerin bilinç altını incelemek gerekiyor bu yaşıma kadar ne desem hep tersini yaptılar

2|0
    0|0
  • bir zahmet ya benim de saçlarimi kadini maf etti bir taraf omzuma kadar diger taraf da kulak hizamda kesti eve döndügümde tam komediydi :)

1|0
    0|0
  • ucundan al, kırıkları al deriz, 15 cm sac yerdedir.. aglarız .. eve gideriz bibakarz sag uzun sol kısasoluzun sag kısa..

2|0
    0|0
  • bnecede:)))

1|0
    0|0
  • kuaförler kendi kafalarına göre hep kesiyolar çünkü anlatanı anlamıyolar bi gerilik var ama çözemedim :)

1|0
    0|0
  • Daha kötü yapacaklar diye düzelttirmeye korkuyorum.

1|0
    0|0
  • Kadin kuaforler bence mesleklerinden men edilsin.

2|0
    0|0
  • Ya kuaförlerin o derdi öldürüyor beni.

2|0
    0|0
    • Aynen ya ben de uslu değilim ki sürekli değiştiriyorum ama hepsi mi dandik arkadaş. Bi de bi gün iyi kesip diğer gün maymuna benzetenler var :))

• Kırık var yinede kestirmiyorum :)

• Ben de kırıkları kes dedim azaltalım senin saçı dedi bi orasını bi burasını kesti :D

• Saçta antisimetriyi seviyorum. :(

1|0
    0|0
  • evet bu yuzden sac kestirmeye korkuyorum

1|0
    0|0
  • Eve gelince kendim düzeltiyorum onlarında işi zor :D

1|0
    0|0
  • AAA

1|0
    0|0
  • Resım ataydın ıyıydı =(

1|0
    0|0
  • C. şıkkını sana gıcıklık olsun diye seçtim<3

1|0
    1|0
  • öyle bir ders mi var?

0|0
    0|0
  • Simetriden anlayan kuaför istiyoruz.

0|0
    0|0
  • Pof sen hani şubata kadar yoktun bir git kızım şurdan ya.

0|0
    0|0
  • Kuaför malı perçemle kahkülü karştırp kahküllerimi kaşlarmn üstnde kesmşti boğcktm

0|0
    0|0
  • 2 parmak olsun sadece uçları diyorum yarısı gidiyor saçımın:s

0|0
    0|0
Yükleniyor...