Hiç Ölümden Döndüğünüz Oldu mu?

Hiç Ölümden Döndüğünüz Oldu mu? Mesela benim önünde arkadaşımı beklediğim duvara ayrıldıktan 5 dakika sonra acemi bir sürücünün arabaya fazla gaz vererek çarpması olmuştu.

0|0
17|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen. Bir gün denizde su altında dönüyorum takla atıyorum işte baya bir açıktayım fakat su belime geliyor etrafımda da kimsecikler yoktu arkadaşlar suya soğuk diye girememişti. Neyse takla atarken bir ara öyle kaptırmışım ki kendimi dönerken kafamı arkdan kuma vurduğumu hatırlıyorum o an şöyle birkaç sanise diyeyim bayıldığımı hatırlıyorum çünkü bir duraksama oldu bende sonra birden kendime geldi hopp dışarı çıktım başım dönüyordu azıcık..Eğer orada tamamen bayılmış olsaydım MEFTA..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bir kere araba çarptı.Bir kere kafama 5 kg yağ tenekesi düşüyordu,bir kere de çok fena zehirlenmiştim...

0|0
    0|0
  • Tam önüme yukarıdan bir sürü kiremit düştü, az daha ilerde oldaysam ölmüştüm.

0|0
    0|0
  • Evet oldu..16-17 yaşlarında sağ tarafı deniz ve hayli yüksek bir yerden mıcırlı yokuş bir yoldan bisikletle iniyordum birden frenler açılma yaptı bende zar zor kendimi sol tarafa atmıştım sol kolumu üzerinde sürüklendim böylelikle atlattım ölümü.Sağ tarafa gitseydim ölmüştüm şu anda.

0|0
    0|0
  • defalarca kez boğuldum

onlarca kez araba çarptı

beyin sarsıntısı+geçici körlük+hafıza kaybı falan filan

yalnız hafıza kaybı kısmı süperdi

0|0
    0|0
  • zincirleme bir trafık kazasında bagajın full dolu olması kurtardı beni

0|0
    0|0
  • Evet 2 ayağımdan da 40 ayak denilen bir kamyon geçti.ben fark etmeden ölümden döndüğüm de çok olmuştur Allah bilir..

0|0
    0|0
  • Dün akşam kaldırımın kenarında yürürken arkadan hızla gelen dolmuş az daha çarpıyordu. Ayaklarımın dibinden geçti resmen. Ölümden dönmek olmasa da kazadan dönmek benimkisi :)

0|0
    0|0
  • Trafik kazası yaptım doğrusu ben yapmadım dingilin biri arkadan vurdu billboard a çarptı haliyle araba

intihar ettim ölmedim

hastanede beta mikrobu kaptım gene ölmedim.

0|0
    0|0
  • cok sukur olmadı ama sahıt oldum bazılarına

0|0
    0|0
  • Yolcu otobüsünde benim olduğum tarafa tır çarpmıştı şoförün olduğu yerdeki cam komple inmişti yeni hatırladım

0|0
    0|0
  • Bir kez.

0|0
    0|0
  • 2 kere intihar etmiştim :D

0|0
    0|0
  • 7 yasindayken bogulmustum cok kötüydü ya o korku

0|0
    0|0
  • Yok olmadı ama annem ve abimin olmuştu çok kötü birşey

0|0
    0|0
  • 7 yasındayken okul servisinin kamyonun altına girmesi ve benim sadece sıyrıklarla kurtulmam

0|0
    0|0
  • Okula giderken geri geri gelen bir araba bana çarptı o sırada arkadaşım olayı farkedip kolumdan beni çekince arabanın altında kalmaktan son anda kurtuldum

0|0
    0|0
  • bende sadece annemin kızım demesiyle adımımı bir adım geri atmamla 3 cadde bulunan bir yola düşmekten ve belkide ölmekten kurtuldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet oldu havuzda arkadaşlar bana şaka yaptılar 5-6 kişi yüzme bilmiyordum o zamanlar beni havuzun ortasında güya şaka amaçlı boğmak istediler.(Can simidi vardı ama onlarla mücadele ederken çıktı ben kaldım havuzun ortasında ve havuzun dibinde )

Canımı kurtarmak için onların elinden nasıl kurtuldum nasıl havuzun kenarına geldim bilmiyorum. Çıktığımda çok su yutmuştum 1 saat falan kendime gelememiştim ama bir baktım ki bu arada zorla da olsa yüzmeyi öğrenmişim =))

0|0
    0|0
  • bir yerden geçmiştim ben geçtkten 5 bilemedn 6 dk sonra bomba patladı sonra dedim lan gidip sayısal oyniyim ne bu şans ama tutmadı :D

0|0
    0|0
    • Sende çok açgözlüymüşsün :)

• yok herşeyde şans faktörünü arıyorum demek daha doğru :D bak dün dedim kendime lan bugün şanslı günümdeym ben bi süper loto oynym oynadım 4 tutturdum dmekki dikkat etmk lazım işaretlere :D

• Askerdeyken yanımdaki arkadaşım hücum yeleğinden elbombasını çıkartırken fünye bombanın içinden çıkmıştı... fünyenin hiç temas etmeden bombanın içinden çıkabilmesi büyük şans olmuştu ikimiz için de...

0|0
    0|0
  • motosiklet bana çarpıcaktı bide tüfekle kendimi vuruyodum az daha ne adrenalin patlaması olmuştu be hala heyecanlanıyorum düşününce :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...