Sizce derbide Quaresma oynamalımı?

Şenol Hoca derbide Quaresma'ya şans verirmi Nani'ye karşı oynamalımı Q7 ?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük maçlar büyük oyuncular ile kazanır
    Kendi sahamizda top ne kadar bizde kalırsa o kadar oyuna hüküm ederiz.
    q7 de bu işte uzman

0|0
    0|0
    • Q7 keyfi gelince iyi oynayan bir oyuncu. Kaç tane büyük maç aldığını gördün? Ben ilk geldiğinde seviyordum ama geri alınması iyi bir fikir değildi.

Büyük maç uzmanı dediğin adam Porto'da böyle oynuyor, bizde sorumsuzlukta sınır tanımıyor. Porto'da iki sene oynayıp doğru düzgün kart görmemiş adam bizde bilerek kırmızı kart görüyor dana üçüncü maçında.

• İsmail olayında ince bir nüans var aslında , Şenol hocayla beraber artık bireyselliği azaltıp yavaş yavaş savunmaya katki vermeye çalışıyor

Sen büyük maçların oyuncususun. Kariyerin boyunca çıktığın önemli maçlarda yaptıkların ortada. Trabzonspor karşılaşmasının öneminin farkında olduğunu biliyorum. Elinden geleni yapacağını da biliyorum. Sana güveniyorum. Sadece golü atmayı, asist yapmayı düşünme. Takım savunması içinde de görevin olduğunu unutma” Şenol Güneş @Ragnar_Lodbrok

• Yav bu adamdan savunma yapmasını beklemeyeceksin. Bu adam 4-3-3'ün sağ veya sol açığı, savunmada fazla çabalamaz.

Beşiktaş'daki ilk zamanında yapılan en büyük salaklık bu adamın ayağına topun 1. bölgede verilmesiydi zaten, hiç etkili olduğu bir alan değil. Anlık yaratıcılıkla oynayan bir adamdan savunma yap, geriye gel top al oyunu oynamasını beklemeyeceksin. Schuster gönderildikten sonra bu adamı düzgün oynatacak adam alınmadı zaten. Tayfur, Carvalhal gibi malların kapasitesi belli. Şimdi mesela Carvahal'a attığı tribi atabilir mi Şenol Hoca'ya? Geçen sene olsa Bilic'e yapabilir miydi trip falan? Yapamaz çünkü * yiyeceğini iyi biliyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Birincisi, kanat oyuncu diğer takımın kanadının karşısında oynamaz, bekin karşısında oynar.

İkincisi Nani Fener'de serbest oynuyor, bir kanatta kalmıyor.

Üçüncüsü hoca bilir elbet en doğrusunu, adamlarla her gün antrenman yapıyor ancak Quaresma ve Gökhan aynı anda sahada olduklarında takım organizasyonu düşüyor. Quaresma çok formsuz, zaten beyniyle oynamadığından Olcay şans bulacaktır bu maçta. İkinci yarı Gökhan'ın yerine girse daha etkili olur.

0|1
    0|0
  • İçerde oynadığın bir karşılaşma ben olsam oynatırım ama ikinci yarıdada girme ihtimali var bence oynamalı.

0|0
    0|0
  • oynamıycak sanırım q7 ikiside çok kaliteli oyuncular ama yetenek olarak q7 daha iyi bence

0|1
    0|0
    • Quaresmayı çok severim ama Gençlerbirliği maçında gerçekten berbat oynadı.

• Evet ama bu adamlar freestyle şov yapmaya çıkmıyor sahaya, futbol oynamak için çıkıyorlar. Sen istediğin kadar bilek hareketi ve çalım yap, pas vereceğin yerde mal gibi çalıma giriyorsan kötü futbolcusundur.

• @Ragnar_Lodbrok doğru ayrıca q7 şu an iyi değil nani çok daha iyi durumda

• Kesinlikle oynamamalı. Allah korusun geri dörtlü fazla mesai yapar sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...