Başak burcu erkekleri !

Başak burcusunuz. Kişiliğiniz nasıldır ? Sevdiğiniz insana duygularınızı kolay açar mısınız yoksa içinize mi kapanıksınızdır ? Bunda kişilikte önem taşır fakat davranışlarınızı nasıl yansıtır bir başak burcu erkeği.

Şimdiden Cevaplarınız için teşekkürler :')

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Başak burcuna katlanmak zordur.

Bizler cidden mükemmelik isteriz. ama bir süre sonra ki o katı durumlarımıza katlanıldıgında gercek sevgiyi tatmaya baslarsın

Yani sevgiline bir süre katlan güvenini sadakatini yansıt sevgini ver ve bak gör hayatında hiç bir burcta göremyecegin bir sevgi görürsün.

Başak tek eslidir. aldatması imkansızdır.

Yükseleni biraz da etkiler ama genellikle başak birden bire yansıtmaz sevgisini sadece hissettirir. ama bunu anlamak zordur bazen. sadece onu sıkıştır. utanmasını sagla.

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başak burcuyum hoşlanıyorum gidip açılamıyorum çekiniyorum olay bundan ibaret.Başak olmak zordur;çabuk utanır,mesela kolay açılamaz ama severse de tam sever.

1|0
    0|0
    • Erkeklerin en büyük sorunu açılamamak oluyor sanırım. Ama utangaç olmaları bence her zaman kızların gözünde daha iyi gözükmelerine neden olur :) teşekkürler yorumun için ^^.

• Seven erkek zor açılır duygularını tam anlamıyla zor ifade eder,en azından ben böyle düşünüyorum.Bir laf vardır ya utanmanın olduğu yerde aşk vardır diye bence de etkilenebilirler.Rica ederim :)

• mükemmel olmak zorundasınız .çünkü başak kıl kuyrukların burcudur. titiziz biz. ama akıllı ve mantıklı oluruz. temizlik ve hijyen kurallarını feci uygularız. bizden zarar gelmez. yüz üstü bırakmayız. en azından dürüstüz. ama kadınlar dürüst erkekleri sevgili olarak istemez. evlenecekleri zaman dürüst erkek seçerler. anladığımız zamanda ise o kadınla işimiz olmaz. çünkü başağın sezgileri kuvvetlidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...