Siz ögrencim olsaydiniz bu durumda ne düsünürdünüz?

arkadaslar bugün ingilizcede basima gelen biseyi anlatayim. 7nci sinifima ingilizceve amerikan genclik magazinleriyle ilgili ders anlatiyorum. Ingilizce dergiler fena pahali ve bende netten bir ingilizce ergi kapagi bulup, kendi okudugum (20-30 yas arasi) derginin üstüne yapistrip kendime bir ingilizce dergi yapmis oldum. Sinifa gösteriyorum "bu tür dergilerin icindee ne olabilir" diyorum...hani maksat muhabbetin ingilizce olup ingilizce pratik yapmak...sinifin önünde biraz sayfalari karistirirken sinif birden güldü...ders bittiginde kizin birine nedne güldüklerini sordugumda anladim ki herangi bir sayfa acicagim diye dikkat etmeden sayfayi actigm icin nasil rast geldiyse selülit kreminin reklami icin donsuz sekilde, ciplak ve kicini arkaya dönmüs bir bayanin resmini göstermisim sinifa meger...eve gelirken hala gülüyordum aklima geldikce...siz ögrencim olsaydiniz ne düsünürdünüz:D

0|0
3|39

En İyi Erkek Görüşü

• 1. si erkek öğrenciler dersine gelmek için can atacaklardır

2. si bunu tüm okul duyacaktır ;) müdüre kadar gider bu durum

3. sü kız yada erkek hangi öğrencin olursa olsun akıllarında kaldın

4. sü senin hakkında olumlu yada olumsuz fikirler oluşacaktır... bunlara şimdiden alışık olman dileğiyle inşallah bu işin içinden bi türlü sıyrılırsın buna bi çözüm ara şimdiden

1|0
    0|0
    • yok bizim okul öyle degil:) gülüp gecerler sadece:)))

• wuww.. aynı zamanda iyi bir gözlemciyimsin diyosun yani :) bu çekememe konusuna da gelecek olursak görende seni kız değil sanacak haa

• insan bence ister istemez anliyor cünki hergün gördügün insanin tuhaf hareketleri oluyor...ve koc burcu oldugum icin de sezgilerim güclüdür bunun da payi var...

Erkekler Ne Diyor 38

• eh bizde gülerdik haliyle o yasta olsaydik:)

1|0
    0|0
  • Kendime kıssadan hisse çıkarırdım ve size o an aşık olabilirdim. :) Ah öğretmenim ah.. :) link

1|0
    0|0
  • qercekten cok sansız bır durum.. qülüp qecerdım ve öqretmenıme daha yakın olurdum heralde.. öqrencıler makarayı sever.. sende bunu saqlamıssın.. ( ama qercekten komık bır durum ) :)

1|0
    0|0
    • ne kadar dogru:) atmosfer bayagi bir düzeldi nasil desem benimle daha cok konusuyordu cocuklar ve heralde sempatik buldular :D tabii ya palyacoluk yapdim resmenn nede olsa

• :))) yah iste bezen palyacolugum tutuyo:D adim standupcu olucak yah...hm yok yok bencimriyim o zmn desene:)

• :) yok yok.. öqrencılerın qozunde ayrı bıyerde olursun hep kendılerıne yakın hıssederler.. ama ara sıra suprız yapmalısın :) cımrılık yapma :)

• güler geçerim :D

1|0
    0|1
  • subliminal mesaj verdiğini düşünürdüm:/

1|0
    0|0
  • Bana çok sevimli geldi. Çünkü öğretmenler herşeyi bilir herşey onların kontrolündedir. Sıkıcıdır aslında böyle bir şey olunca daha iyi öğretmek için çabalarınızı görür takdir eder. Bu durumla ilgili şansız olduğunuzu düşünür ve gözümde çok sempatik olurdunuz.

1|0
    0|0
  • 7nci sınıfta olsam cok da birşey düşünmem. sürü psikolojisidir. 3-5 i güler gerisi de gülmeye baslar

0|0
    0|0
  • Bende güler gecerdım :) komikmiş :)

1|0
    0|0
  • Direkt sana aşık olurdum hatta sanırım oldum bile yaraticı ve eğlenceli birisin.. ( kusuruma bakma çok açık sözlü ve dobrayımdır ).

1|0
    0|0
  • bu nickle ve derste o gösterdiklerinle yakalasam hemen tweetter adresini bulur eklerdim.. burdan bi hilal cebeci daha çıkar diye beklerdim pusuya yatıp :)

1|0
    0|0
  • bu nedir diye soru sormadınz ııyı kı :D

1|0
    0|0
  • Ayşe öğretmen benle evlenmek istiyo :D

1|0
    0|0
  • aldırmalısın onları berbat bi görüntü

1|0
    0|0
  • e bizde gülerdik o yaş, gözden kaçtıını düşünerek :D

1|0
    0|0
  • hocamızın aklıına fena halde vurmuş diye düşünürdüm...taarruza gecerdim :D

1|0
    0|0
    • evet yaa beni azgin hoca sanicaklar uuuuuuf

• medeni(yetsiz) cesaretin ulaştığı son nokta..

• maalesef:(

• "Nabıyo lan bu değişik" derdim :D

2|1
    0|0
  • Milli eğitim bakanı değişti bu tarz şeyler olmaz artık:) İşin şakası bir yana ufak bir kaza olmuş.

1|0
    0|0
    • türkiyede ögretmen degilim zaten yeni milli egitim bakani sökmez bana:D

• Resimdeki sensen benim gözüm birşey görmez çoktan sana aşık olup kör olmuştum:))

1|0
    0|0
    • Umarım lisede öğretmenlik yapmaz .D Yoksa lise hiç çekilmez ona :D

• oooou cok kötüüüüüüüü:))) yah senin aklina neler gelio bakim:))

• seni görünce herşeyi düşünür oldum :)

• bır coğu ıcın unutamayacagı bır gun olmustur artık bır efsane oldun yıllar yıllar boyu anlatılır bu hıkaye :)

0|0
    0|0
  • Gülerdim... :D

0|0
    0|0
  • ben öğrencin olsam senden çok hoşlanırdım, en çok çalıştığım ders ingilizce olurdu ,mrs. smith le yatar mr. smith le kalkardım :D soruyu okumadım bu arada (:

0|0
    0|0
  • gülerdim...

0|0
    0|0
  • ben o an için gülerdim ama kötü düşünmezdim sonuçta o tarz dergileri sınıfa getirmiş olma ihtimaliniz olmadığını düşünürdüm...

0|0
    0|0
  • istda oturuyorum senınle tanısmak ıstıyorum evın tekogluyum askı ılan edıyorum senın gıbı calısan birini arıyorum bulucak ortamımda yok sadece arklık teklıfımı reddetmessen sevınırım

0|0
    0|0
    • yemın edıyorum yakınımda torusan evlenmek ıcın kapında yatardım daha ılk gırdım sıteye beynıme kıvılcım caktırdın bi facede eklesen 2 normal muhbbet etsen ınsan gıbı sapık supukdan bahsemıyorum hadi ama ya tam aradıgım kriterdesin resmındene hoslandım reddetme profılımdekıresımlerım 4 5 sene oncesı bıraz dahaolgunum sımdı 26 yasındayım

• bırakya bırak o kadar baktım profılıne eklemısın mılletı surda senle cıddı dusunen bı gencı bıle mesaj dahı atamıyorsun 2 nbr nasılsın demek bıle zor gelıyor yazmıyorum kardesım haytta basarılar herkez hakettıgını bulurmus benı begenmeyenı bende begenmıyorum ıste o kadar

• bura kiz düsürme yeri degil trip atma! sorumu cevapla defol git

• senı her gordugumde sırtımı döner popomu kasırdım

0|0
    0|0

• öğrencilerin bu nikle burada seni yakalasa daha fena ucuz atlatmışsın.

pampiş

0|0
    0|0
  • yollu bu karı yollu aranıyor zarf atıyor derdim ve ertesi gün hemen yazardım sana :D

0|0
    3|1
  • sana bayıldım tanısıp benımle evlenırmısın

0|1
    0|0
    • sapik degilim heheh acaipsin ya

• kırk yıllık yoğurtcuyum böyle kase görmedim derdim :p kesin birisi bu lafı söylemiştir zaten ona gülüyolardır :D

0|0
    0|0
  • :) ilginç bir anı birşey düşünmem gülerdim de insan dergiyi yaparken bi bakar be:) cevap vermediler mi?

0|0
    0|0
    • nede olsa öndeyim ya göstermelik bi dergi olsunda diye düsündüm...daha iyce okumamisdim okumaya baslamisdim dergii ve o kisim da arka taraftaydi okumadigim yerde yaaa:))) sadece güldüler amaaa bayagi bi uzun güldüler:)))

• :)) utanmışlardır çocuklar. o yaş için biraz ağır gelmiştir :) gerçi görmedikleri şey mi televizyonlarda her gün öyle şeyler görüyorlardır zaten. ama senin elinden görmeleri ve senin bunu çözememen :) ilginç. muhtemelen onlar gülünce sen mimiklerini bile bozmamışsındır :)

• hahaha eveeet hicccc anlamadim bile yaa

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

• Gülerdim.. Eğlenceli bir ögretmene benziyorsun :) Senin gibi ögretmenler zor bulunur valla :) Olur öyle takma kafana ne olacak küçücük çocuklar :))

1|0
    0|0
    • dimi az eglensinler..aslinda zaten komigimdir ama bu cokkk sasirtti beni yaa:))

• Dersi severdim canım

1|0
    0|0
    • :) desene artik gelecek sinava severek calsitiklari icin seve seve gircekler:)

• Birsey dusunmem zaten 7.siniftaki insan a.m - p.m kavramina bile guler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...