Uzun süreli bir ilişkinin ardından hemen başka biriyle çıkar mısınız?

Özellikle bayanlardan cevaplar...

uzun süreli bir ilişki (3-4 yıl) ardından ayrıldınız.cinsel ilişki dahi yaşadınız.hemen başka biriyle çıkarmısınız?

bu ne kadar mantıklı olur?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• hayir ben cikmazdim baskasi ile kendimi toparlardim, oturup dusunurdum neden ayrildimiza belki daha kurtara bilirmiyim diye hele cinsel hic dusunmezdim uzun sure iliskiden sonra. ben baska bir erkekle olmayi dusunemezdim biraz geri dusunceliyimdir. kendime ceki duzen veririm hemen yeni bi iliskiye kendimi atmam. uzun uzun dusunurum bunu daha yeni bitmis hemen baska biriyle acele iliski kurmak istemem mantikca.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemenden kastını bilmiyorum ama herkes farklı zaman diliminde unutur ve yeni bir ilişkiye başlama hakkına da sahiptir , cinsel ilişki yaşayıp yaşamaması etken değil ...

0|0
    0|0
    • allah aşkına ya 3-4 yıl bu 1-2 gün degil.o kadar şey yaşanıyor bu sürede.demek ki kızlar daha duygusuz,benim gibilerde çok duygulu..

• 3,4 yıllık ilşki sonrasında hemen başlayamam biraz dinlenmeye ve yalnız kalmaya ihtiyacım olur,ama ilşki bitmesine yakın dönemlerde ilgimi çeken biri olursa beğeni hoşlantı,ekilenme gibi ozaman bitiminde yeni bir ilşki için adım atabilirim

0|0
    0|0
    • böyle bir şey nasl olur.karektersizliktir.ilişkinin sonuna dogru birinden hoşlanmak!

• onlar sefa içinde görünüp cefa çekerler sen merak etme allahha havale et

• bi kere ah ettim.ömrü boyunca sürünsün.kucaktan kucaga gezsin

• karşıma biri çıkıp çıkmamasına bağlı

0|0
    0|0
    • ben kızları daha duygusal sanırdım.

• her zaman derler,deveyi diken ...

bundan sonra bende kızlara en kötü şekilde davranacam.

• bunu kötülük görüyorsan... gören de senden ayrılıp başkasıyla çıkan benim sancak :D

• cikarim gayet mantikli hayat devam ediyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aynısı benim başıma geldi ama kızlar umursamıyor bu erkek benim için bunca şey yapmış üstelik arada nişanda vardı. ayrılma bahanesi ise ceviz kabugunu doldurmayacak sebepler. sabretse zaman verse düzelicek hersey. bunu yapmalarındaki sebep ney anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • canları kimi çekerse ona gidiyorlar.

Yükleniyor...