Çapkın erkekler güvenilir mi

şimdi bir çocuk var 3 yıldır tanıyorum çocuk çapkın bana her şeyini anlatırdı kız meseleleri gibi. Şimdi benden hoşlandığını söylüyor. 2 yıllık sevgilisinden ayrıldı. Hatta benimle tanışma amacı, kız arkadaşımı ayarlamamı istemişti o derece . Şimdi o kız arkadaşım onunla konuşmak istiyor ama o reddediyor beni istediğini söylüyor. korkuyorum çok çapkın anlarsınız işte yardım edin ne yapmalıyım?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• mantikla dusunsen bu soruyu sormazdin. capkin erkek huyundan vazgecmez o rekor pesinde ne kadar cok kiz tavliyabilirim cabasinda. eger sende o listesinde olmak istiyorsan hic durma derim. ben adam gibi erkekle cikardim benim degerimi kiymetimi bilen benim uzulmememi istemiyenle bi damla gozyasimi gormek istemiyenle. capkinlarla isim olmaz onla her gulden bal almak isterler. oyle erkek allah yakin bana uzak kalsin. secim senin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Güvenilirmi mi?

Bu tip kızlar hiç akıllanmayacak

1|0
    0|0
  • çapkın erkeğe güvenmeyeceksin de kime güveneceksin

0|0
    0|0
  • sakın... kendı agzınla dıyosun capkın dıye

0|0
    0|0
  • knka ayagına ...

0|0
    0|0
  • anlattıklarına bakılırsa sen de onun için hevessin. ama hoşlanıyorsan, kendini ona fazla kaptırmadan deneyebilirsin niyetinin ne olduğunu. ama kaptırırsan, bağlanırsan üzülen sen olucaksın gibi.

0|0
    0|0
  • bazi seyleri kendine yedire biliyorsan, sorun yok

0|0
    0|0
  • bu sorunun net bır cevabı yoktur.

0|0
    0|0
  • seni de diğerleri gibi kullanıp bırakacak

0|0
    0|0
  • bana güvenme derim :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kız arkadaşınla çıkmış kendin diyorsun arkadasının eski sevgilisiyle çıkmak ne kadar doğru sence ?

güvenme konusuna gelince huylu huyundan vazgeçmez güvenme çapkın erkeğe..

0|0
    0|0
  • benceee bir süre oyala ciddiyse senin için uğraşır. ama öyle knş ki hç olmayack cart curt zart zurt:) tepklerinden zaten anlarsın:D

0|0
    0|0
  • Kaşar erkeğe güvenilmez. Erkek mi kalmadı? Gidip kaşarları seçiyorsunuz sonra gelip anlatıyorsunuz vay bu erkekler niye kötü diye. Gidip de kötüsünü seçmeyin. Bir sürü edepli ve yakışıklı erkek var. Kaşar erkekten kimseye hayır gelmez.

Kesinlikle çıkma onunla, pişman olursun. Huylu huyundan vazgeçmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...