Kpss bakar mısınız ?

hemen soruya geceyım ,yardımcı olursanız cok sevınırım .

arkadaslar bu sene ogretmenlere alan dersi verılecekmiş.15 branşa verılecekmiş

pekı bunlar hangı branşlara gelecek bılıyor musunuz ?

bi'de kızlar bu "A grubu" ıle "alan " bunlar aynı anlamlara mı gelıyor ?

A gruplarının aldıgı dersler sadece bolumlerı mı (ıktısat,işletme muhasebe v.b..)

yoksa A grubuda ogretmenlerın aldıgı eğitim bilimleri ve genel yetenek-genel kültür derslerını

alıyorlar mı ? sımdıden tesekkurler

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Branşlardan alım yapacaklarsa senin alanın herneyse ona göre alacaklardır.

Sen branştan tercih yapacaksan tercihini aldıgın puana göre yaparsın

kpss A grubu ve ögretmenlik alan sınavlarında bir cok puan türü sonucu göreceksin.

kpss ye girerken genel yetenek ve genel kulturden gireceksin.

Ama alandan da girmek istersen alan sınavları her bölüm icin yok sanırım. Egitim bilimleri icin var

bölümün ne

1|0
    0|0
    • ben sınav ıcın sormadım bunu .sınava gırmıcem .sadece benım merak ettıgım ; bu a grubu olan ogrencıler ,ögretmenler gıbı genel yetenek genel kultur ve egıtım bılgisi dersı alıyorlar mı ? yoksa sadece aldıkları ders bolumlerıyle alakalı mı oluyor ? bide bu ogretmenlere sımdı alan dersı verılecek yaa,hangı bransta olanlara verılecek? alan dersı derken ne demek ıstıyor onu anlamadım ?

• Eğitim bilimleriyle ilgili ders olacak

link

link

Erkekler Ne Diyor 3

• teessüf ederim hemen niye soruya geçiyorsun. oturup birer yorgunluk kahvesi falan içseydik. sorunun cevabına gelince bilmiyorum

0|0
    0|0
  • a grubu ıle alan sınavı aynı sey bu gruptan alım yapılacak kişiler kendı branslarından ıktısat,işletme vb

0|0
    0|0
  • Kendin gizlisin ama gizli cevaba izin vermemişsin.

(Bu kafayla kpss'den iyi puan alman zor. Boşuna uğraşma.)

Yoksa bu sen misin Amerikalı ? :))

0|0
    0|0
    • vayyyyy demek ilk gizliden cevap vercektin ha

• Evet; ben genelde "gizli" olarak yazıyorum. Kendilerini gizleyip gizli cevabı kapatanlara da uyuz oluyorum.

• gızlı kullanıcıların yorum yapmasına ızın vermedım dıye ,kpssden iyi puan almanıın alakası ne şimdi ? anca boyle senın gıbı gerızekalılar boyle yorum yapabılır ıste .kpss nedır bılmıyorsun bıle sırf satasmak ıcın yazmıssın gızlı kullancılara senın gıbı gereksızler yuzunden ızın vermedım .bos bos konusanı engelleyım dıye ;) hadı bye .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...