Sevgililer günü hediyesi... Beğenir mi sizce?

Sevgililer günü için sevgilime çok gzel bi kutu aldm kutunun içinede fotoğraflarımzı ve ona yazdığım yazıları koycm. İnternette gördüğm bi fikir daha var onuda koymayı dusunuyorm saat alıp üzeri küçük bir not' zamanıma anlam kattığın için' , çikolata alıp üzerine' hayatıma tat kattığın için' ve ilaç koyup üzerine'arada başını ağrıttığm için' yazıcm bu fikri daha önce duyduğunu sanmıyorm ona süprz olur diye düşünüyorm sizce beğenir mi? ve bu hediye bi erkeğe verilr mi kararsızım .s

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ilac pek olmamis ama gerisi cok guzel. Super bir yazilar gercekten ama ilaci koymasan daha iyi olur bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• ayy bunu bi erkeğin yazdığını düşünmüştüm dedim bizimkiler ne ara bu kadar romantik oldu :D

çok güzel bi hediye canım. beğenir bence :)

0|0
    0|0
    • erkekler düşünmez böyle şeyler ya :D alırlar bi takı parfüm flan sıyrılırlar işin içinden :)

teşekkür ederm cevabın için

• bence erkeklere bu kadar duygusal yaklaşılmamalı hediye konusunda ama gene sen bilirsin sen tanıyosun kararıda sen vericeksin

0|0
    0|0
    • başka ne alabilirim ki bu ilk sevgililer günümüz hep hatırlasın istiyorum 24 şubattada doğum günü var o ayrı bi sorun :S

• ne zamandır birliktesiniz peki ? bu arada benimde 23 şubat benim de sevgilime allah kolaylık versin :D

• 10 aydır birlikteyiz daha önce hiç bi sevgilimle 14 şubatı denk getiremedik ama bu sefer ciddiyiz ilişkimiz çok iyi allah bozmasın. askerede gidebilir 7 şubatta .s

• bence ilaç tatlı bi tebessüm oluşturur yüzünde .. ben beğendim

0|0
    0|0
  • Yok ergen olmuş çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...