Basenler için nee yapmalı cildircm ya 😞😞😞😞😞?

Arkadaşlar boyum 1.67 vücut ölçülerim 74-76-106 basenlerimi nasıl eritebilirim egzersiz falan yapıyorum 2 haftadır etkisini gormedim daha fazla yemekte yemiyorum?

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Diyet + spor basen için bisiklet sür

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızım meme de yok ki.. ama sadece basende değil sorunun bel de çok kalın. Hem diyet hem spor yapmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oha o ne ya ya

0|0
    0|0
  • bir tane bisiklet al kendine spor amaçlı düzenli bisiklet sür yemenden kesmesen bile kurtulursun basenlerden ama 2 haftada olcak iş değil bu belki birkaç ayy belki 1 senede gitcek ama sağlıklı ve sağlam bir şekilde forma girceksin

0|0
    0|0
  • diyet + spor

0|0
    0|0
  • Sporsuz erimez, uzun yürüyüşlere çıkacaksın , ama hızlı tempoda, bide hergün aynı saatte yürüyüşe çık etkisini görürsün. ilk 30 40 dkdan sonra yakacagın yağ iki katına cıkar hep. Bisiklette sürebilirsin. ama 10 20 dkyla olmaz. en az 1 saat yürü

0|0
    0|0
  • egzersizden önce yemeğine dikkat et:
    1) yağlı yemeklerden uzak dur
    2) tıka basa yemek yeme
    3) günde en fazla 3 öğün ye
    4) idmanlarına fazlalıkla koşu ekle
    5) yeşil çay tavsiye ederim
    6) bol bol su iç

0|0
    0|0
  • Ömür boyu seninle o basenler :D Kurtuluş yok

0|0
    0|0
  • yirim 106 ne la hayal misin nesin kızım

0|0
    0|0
  • 106 oturduğun evin metrekaresimi :D

0|0
    0|0
  • şekeri bırak protein ağırlıklı ye bol su iç, egzersize devam et ve sabır sabır sabır

0|0
    0|0
  • salona git kanka öyle hemen evdeki egzersizlerle olucak bişey degil bu

0|0
    0|0
  • Bildigin misir piramitisin kiz sen

0|0
    0|0
  • Sevgilin var mı

0|0
    0|0
  • egzersiz programın varmı? uyguladıgın eritme ya da sıkılasma için? mesleğim oldugu için soruyorum

0|0
    0|0
    • Sguat yapıyorum hergun 20 tane falan bide yan uzanıp bacağımı yukarı kaldırıp indiriyorum 40 kere

• Peki kaçar tane yapmalıyım ve hangi egzersiz hareketlerini yapmalıyım

• program uzun dostum burdan yazılmazgün gün calısman gerekenler var çünkü

• Sen de hatlarını belli edecek biçimde giyinme.

0|0
    0|0
  • Diyet spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben sana hızlı yürümeyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Sirt ustu yat. once sag bacagni parmak uclarin yukari gelcek sekilde kaldr sonra sol bacagni ikisinide yukari kaldrdktan sonra once sag bacagni yere yatay koy sonra sol bacagni. Egerki basen kisminda karincalanma kramp gibi agrilar varsa hareketi dogru yaptgini gosterr 10dk calis gunde

0|0
    0|0
    • Anlattigim uygulamayi isinmadan yapma yoksa belini sakatlarsin. Sen bir spor merkezine gitsen daha iyi olcak sanki

• Yediklerin hareketine Gore AZ olmali bunu dengele tamamiyle degistiremezsin AMA inceltebilirsin. Bol bol yuru merdiven cik Kos zipla :)

Kotu degilsin Nicki minaj Kim kardashian ambrose ros ve Iggy azalea tarzinda vctlara sahipsin aferin

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gitmeli ve spor salonuna gitmelisin

0|0
    0|0
  • 2 haftada olcak iş değil şekerim o :)

0|0
    0|0
  • Az ye.

0|0
    0|0
  • genetik olunca kolay kolay erimiyor ya