3. kez çağırsam çok mu olur?

bi kızla tanıştık. numarasını falan aldım işte. sonrasında 1 kere aradım çağırdım ertesi gün için. şekerini kontrol ettiricekmiş(şeker hastasıydı) saat uyarsa neden olmasın dedi. işte saat uydu ama şekeri fazla yüksek çıkmış falan böyle keyifsizdi gelmedi. 3 gün sonra(bugün) bi daha çağırdım bi işim var şurda bitince o gerçekleşmeyen buluşmayı bi telafi edelim diye. arkadaşlarım geldi onlarla kitap falan okuyoruz dedi. bende ısrarcı davranmadım... bi kaç gün sonra tekrar arasam fazla mı olur?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• I ıh, arama sakın..

iki kez aramışsın söylemişsin. Daha ne?

Artık sıra onda, senin sıran değil..

0|1
    0|1
    • oldukça mantıklı. ama bi yanım zırt pırt ara diyo ya. onu dizginlemek için bişey lazım.

• yüzüm güldü :) saol. beklemedeyim :)

• Rica ederim.. (=

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu yapmayin iste ya. bende hic hoslanmiyorum bu tarz "hadi hemen goruselim!" tekliflerinden. bugun ariyorsan hemen bugun veya yarin icin cagirma. en az 4 gun sonrasina randevulas veya 1 hafta sonrasina. yarin icin belki zaten planini coktan yapmistir. hic olmazsa gelecek hafta bi gun istersen senin icin biseyler ayarlayabilir. ama yine olmaz derse belli ki senle gorusmek istemiyor.

0|0
    0|0
    • şimdi bunu 2 kere yapmışken 3.ye senin dediğin gibi bi şekilde randevu ayarlamaya kalksam? itici olur mu sence peki? ve evet işinin olduğunu söylediğinde daha sonrası için randevu düşünmeliydim. ne bilim fazla heyecan yapıyorum bu kızın sesini duyunca falan.

• mesajlasmayi ogren o halde :D insan her dakka konusmaya musait olmayabiliyor

• cık öğrenemem :D o da pek mesajlaşan tarzda biri değil. (ortak arkadaşımdan biliyorum)

• bence çağırma bi daha istemiyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o demedikçe bu konuyu açma bi daha

0|1
    0|0
Yükleniyor...