Kendımden 4-5 yas kucuk bırıyle evlenmek ıstıyorum.

sımdı arkadaslar ben 26 yasındayım. sımdı yuksek lısans yapmak ıcın ıngıltere yada ısvece gıtmeyı dunusuyorum sanırım ozaman dek 30 olurum. kendımden 4-5 yas kucuk bır erkekle evlenmek ıstıyorum yanı gozum dısarı kaymasın dıye her anamda bana yetsın yabancıda olabılır. hanı bızım turklerde erkekle bayan aynı yasta yada erkekgın bır kac yas buyuk olması ıdeal ya yancılardada boylemı.. ben guzellıgıme cok guvenıyorum ama yanı bende bır 4-5 yas kucuk olmasını ıstıyorum cokmu:)

Güncellemeler:
30 yas sendromu ıste 4 sene sonrasını dusunuyorum ozaman 30 yasında bırını ıstemem:\
yabancı olmasınada razıyım benden kucuk olsun. yabacılarda varmı boyle takıntı?
bu arada teyzem kendınden 12 yas kucuk bır erkekle evlı 2 de cocukları var cok mutlular

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• gayet mantıklı yabancılarda bu yok zaten bulursun merak etme okuluna konsantre ol:):):):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 25 yasındakı erkekte 20 yasında kız ıster senın mantıga gore cokmu yanı senın 10 yas yaslı oluyorsun yanı

0|0
    0|0
  • Evlen evlen Zengin olursunuz ;) Önemli olan hayat görüşü, hayatı paylaşmayı bilmesi, sana eş olması değil mi? İnsanların tecrübeleri kaç yaş günü kutladığı ile değil, yaşadıkları ile ölçülür.

0|0
    0|0
  • yani bulursun :D

0|0
    0|0
  • olur, senden küçüğüm :)

0|0
    0|0
  • şimdi ben senden 4 5 yaş küçük biriyim ve kendimden 4 5 yaş büyük birisiyle hiç bir dönemde evlilik düşünmem haksızlık olur... biraz acımasız oldu ama durum bu şansını yurt dışında dene

0|0
    0|0
    • herkez sen degıl tabı:) şu ankı erkek arkadasım 23 yasında

• 30 gelınce 4-5 yas en az dusunuyorum:p

• aman tanrım :|

• 'yanı gozum dısarı kaymasın'sozunuzden dolayı evlılıge hazır olmadgınızı dusunuyorum.bunun yas aralıgı ıle alakası yok.bu dusunce tarzınız hastalıklı

0|0
    0|0
  • allah bozmasın

0|0
    0|0
  • aklın başka fikrin başka ide alin başka yani kafan karışık senin

0|0
    0|0
    • yanı 30 gelırsem 30 yasında bırını ıstmem:\

• güncellemeyi kes artık

0|0
    0|0
  • tek derdın bu olsun senı benım oglana alırız sen bı okulunu bıtır hele :D

0|0
    0|0
  • tercih meselesi. eşin olacak kişi kabul ettikten sonra ben ne karışırım:))

0|0
    0|0
  • bayanlar 30 dan sonra güzelliklerini kaybediyor gibi.Sen o yaşa gelince bi daha düşün bence.Erkekler daha genç durur.

0|0
    0|0
    • Kadinlar sarap. Gibidir yillandikca guzellesir aksine. Erkeler 30 yasindan sinra cokuyorlar

• senin dediğin makyajla oluyor :)

• o sana yetsin de 4-5 yaş ilerden gidince sen ona yetebilir misin bakalım ?

0|0
    0|0
  • İyi anlaştığınız sürece isterse 10 yaş küçük olsun sorun olmaz gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Senin gözün kaymış zaten... dışarı ya da içeri fark etmez bu saatten sonra...

0|0
    0|0
  • evlen evlen aşkın yaşı yokturrrrrrrrrr.

0|0
    0|0
  • bekleyebilirim seni iyi ve güzelsen:)

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl işte. istersen altyapıdan al, küçükten yetiştir

0|0
    0|0
  • yabancılarla evlenilir mi onlarda aile diye bir şey

0|0
    0|0
  • ben 4 sene sonra 27 olcam

0|0
    0|0
  • kendinize bakıyorsanız hiç problem değil

0|0
    0|0
  • illa çıkar biri karşına oldun kadın merakı olan. ama araştırmalara göre kendinden büyük kadın ile evlenmek isteyen erkeklerde genelde tek çocuk oldukları, ailesi tarafından üzerine fazla titrenen, kendisinin yapması gereken işleri hep ailesinin yaptığı kişiler çıkmakta.

0|0
    0|0
  • bende aynı şeyi düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen gözüm kaymasın diyorsun ya sen küçük erkeğin gözü kayarsa ?

0|0
    0|0
    • kaymaz kendıme cokkkk guvenıyorum

• Ayy yok yok benim bikac kez denemelerim oldu harbi hic yurumuyo hic cekilmiolar.bndr 27 yasindayim ama genelde 20fian saniyolar ruhum daha 18 yasinda buna ragmen karsindaki hep cocuksu gelio bana yani ben kendimden kucuklere nokta koydum artik:))))

0|0
    0|0
    • hahaha :D yetıstırım dıyorum ben

• Yaşı bir yana fikirler uyuşmasa. Eylence ve evlilik farklı sorumluluktur yani sonuçta aşk begenme bu olmazda denilmez olurda denilmez ama önemli olan tek gülüp gülümseten biri olmazı degil ayni yöne baka.bilmeniz.

0|0
    0|0
  • evlen izin verdik

1|0
    0|0
  • bence erkeğin büyüğü makbuldür :D benim düşüncem daha çok olgunluk açısından yoksa büyük küçük isteğe kalmış tabi herşey olabilir :)))))))))

0|0
    0|0
    • :) bendede tam tersı olgunlugun yasla alaksı oldugunu dusunmuyorum ama genc olması gıbı bır takıntım var sevgılılerım hep kucuktu benden

• Ben intihar edeyim en kısa vakitte otuz oldum...

0|0
    0|0
  • vuuvv çıtır çıtır :D

0|0
    0|0
  • kadınlar daha erken yaşlanıoo bunu da düşün :))

0|0
    0|0
    • aksıne erkek hep erkekler yaslı kadınlara bakıyorum tas gıbı

• hayır ıste burda yanlısınız var erkek erken yaslanır ve cabuk ölur arastırmalarda bunu desteklıyo nete bır bak ıstersen

• dediğin gibi olsun tatlım ben nete değil okuduğum bölüğmün anatomi derslerinde öğrendiklerimle konuşuorum :))) herkesin kişisel tercihi istersen 10 yaş küçük biriyle evlen sen mutlu olduktan sonra gerisi hikayeee

• Gozum disari kaymasin ne demek acaba

0|0
    0|0
  • denemeye bile kalkma çekilmiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...