...KIZLAR YA YÜZÜĞÜNÜ NEDEN GETİRİP KAFAMA ATMIYOR...

...İnsan reddettiğini birinin yüzüğünü neden evinde saklar..allahım ya nasıl bir dengesizlik halidir bu?al ulan yüzüğünü istemiyorum..bende kalmasın demez mi...arkadaş satsa para etmez...manevi olarak da bir anlamı yoksa...insan azıcık utanıp geri vermeye çalışmaz mı..inanın maddi tarafını hiç düşünmüyorum...ama hala yüzüğün onda olduğunu bilmek..hep onu düşünmemi sağlıyor... yüzük onda kaldığı sürece ister istemez ümitleniyorum..sanki bir gün evet diyecekmiş gibi...

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• yedek olayı anlarsınya,kimseyle olamassa sana döner

0|0
    0|0
    • ...arkadaş insan düşmanına kötü davranabilir.. ama gerçekten temiz bir şekilde seven birine ve de anlamsız yere böyle davranmasını kabül edemiyor insan...allaha havale ediyorum..elimden birşey gerçekten gelmiyor...ben birkere daha anladım...sevmenin hertürlüsü insan tarafından cezalandırılıyor...tipe..kariyere...başka şeylerle alakalı değil...sevmek kaybetmeye yetiyor tek başına...

• en iyi cevap gizli olmaz,seni çok iyi anlıyorum çok sevdiğin zaman kaybedersin bu kesinlikle doğru

Kızlar Ne Diyor 8

• satsa para etmezmis, niye zahmet edip sana getirsin ki? tek tas yuzuk alsan tamam hadi onu geri getirmesi ve seni yuzyuze gorup muhattap olmasi gerekir. ama boyle degersiz bi yuzugu belki sana vermek yerine cope atmistir. belki de evin bi yerinde duruyordur, aklina bile gelmiyordur. benim de eski sevgilim bana yuzuk almisti, degersiz biseydi. hic bi zamanda geri vermek aklima bile gelmedi sahsen. ha tutmamin sebebi ona geri donecegim mi? hayir, asla

1|0
    0|0
    • ..arkadaş o kadar farklı bakıyoruz ki kadın ve erkek olarak...olayın hep ama hep maddi tarafındasın sanırm...değer birşeyin maddi tarafımı dır hep...ayrıca aldığım yüzük tek taş yüzüktü..ben 18 yaşında değilim...teneke alcak halim yok evlenmek istediğim kıza...neyse ya ben sende aynı mantığı gördüm şuan seni tanımadan...birşey demiyeceğim...satsa para eder...ama insan o kadar küçülmemeli bence...toplumun ahlak kuralları vardır..ve bunlar ortak değerlerdir...vicdan la yazılır...

• ..evet sevgilim di...ayrılmıştık ama görüşüyorduk ..sonra da ben doğum günü için tektaş almıştım ..hergün hemen hemen...ben hep sabırlı bir şekilde bekledim...o da sürekli olarak hem görüştü hem de geriye kalan sabrımı bitirdi.en son kavga ettik...çektim gittim.3 ay olcak..ne aradım ne sordum..bana HAYATIMDA İLK KEZ BİRİ BENİ BU KADAR GÜZEL SEVDİ..BİR KERE BİLE ÜZMEDİN BENİ..ALLAH SENDEN RAZI OLSUN DİYE MESAJ ATMIŞ TI...ama sonra çok kötü davranmaya başladı..itmeye başladı...canımı açıtmaya...

• o sana gelinceye dek sen artik kendi hayatina devam etmeye basla. 3 ay birini ozlemek icin yeterli bi sure.. sana o mesaji da vicdanindan yazmistir. Senin kalbini kirdigi icin uzulmustur ve oyle bi mesaj cekmek istemistir. hic birsey yapma, umutlanma da. yoluna devam etmeye calis. cunku sen onu kovaladikca kacacak, arkadas olmak istersen seninle yalnizca arkadas gibi gorusecek. hakkinda hayirlisi

• Yüzünü bile görmek istemiyo demek ki dicem ama o zaman da birileriyle yollayabilirdi yüzüğünü. Salla gitsin ya demir parçası senin kadar önemsediğini sanmıyorum

0|0
    0|0
    • ..önemsememenin de bir sınırı vardır dimi...ben sallamışım yüzüğü zaten...demir parçası tabii...neyse bende senin bu konuyu çok önemsediği sanmıyorum...demesi kolay...salla gitsin dimi...

• ayy bazı kızlar arsız oluyor hala kullanıyordur yüzüğü ..benim arkadaşım nişanlsıından ayrıldı hala onun aldığı telefonu kullanıyor ben olsam herşeyi çöpe atardım ayda kafasına

1|0
    0|0
  • Belki der yüzüğü vermediğine göre vardır kafasında bişeyler. Belkide 3 e 5e bakmadan satmayı falan dşünüyodr satmışta olablr

0|0
    0|0
  • belki çöpe atmıştır :) ben öyle yapmıştım(:

1|0
    0|0
  • yüzüğü kaybetmiştir belkide:):) olamaz mı

1|0
    0|0
  • Belkide ayrıldıgında atmıştır. Yada yüzsüzdür

0|0
    0|0
  • istemiyorsan yüzüğü ver de ne biçim insansın böyle olmaz de.

0|0
    0|0
    • ...yapamam...hiç haketmediğim şekilde davran dı ...o andan sonra ne yüzük için ne başka birşey için açıp da konuşamam...hatta ölsem ölüyorum diyemem..aşk da gurur yoktur ama...insan da onurlu olmalı...İNSAN DEĞİLSİN DEDİM...gittim..malesef elimden gelen birşey yok...o benle iltişime geçmezsse ben artık yapamam bunu...hem yaş hem konum itibariye yapamam artık..ama sevince insan merak ediyor işte...bu kadar şey boşa gitmiş olamaz diyorsun kendi kendine...böyle milletide ortak ediyosun işte.:)

Erkekler Ne Diyor 1

• sadece kendininki ni istemişti ben benim yüzüğüde vermiştim 2side onda :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...