Babalarımızla paylaşamadgmz seyler var elbette.Şu an ona neler itiraf etmek isterdiniz?

Ağaran saçlarını gece örtsün,yıllanmış kahırlarını gün alsın götürsün,yüzündekihayal kırıklıgı benim geçmişime borç,gelecegime ilhamolsun..canımbabacım yüzüne acıbirkeder oturmuş,gülümseyişini gözlerindeki sis örtmüş,babamınhikayesimi acı benmkimi die düşünrken , işte bukadar büyümüşken,sonuçlar birbirleriyle yarışır olmuş ,inciinci dökülen gözyaslrında benmde emegim varken,hala babamın kızıyım diyebiliyorken,avuçlarına mutluluklr bırakamamışken,şunu bil istedim;isyanlarım, gizli gizli gözyaşlarım kıyamadıgın kızının gizli itirafları aslında..sen benim hiç okuyamadgım mutluluk romanının en asil,en umutlu kahramanısın.en kolay vedalar evlada yakısırmış,kızgınlıklarım ödenmiş dietler,umutsuzlugum geçmişin kiri olsun,Allah sana canımdan can versin,iyiki varsın babacım..seni çok seviyorum..huzur senin ,günahların benimolsun..

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• yanlış puanladım , k.bakma .. bu arada cok duygulandım..bende babamın sımarık kızıyım ve okadar cok züdüm ki onu ve ona tam da bu yazdıklarını söylemek istedim hep ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• toprak kokuyor...yağmurdan sonraki toprak kokusunu ne çok severdim ben...küçükken kumsalda, kırmızı şapkam başımda, küreklerimle toprak çıkartırdım babama. bana kumdan kaleler yapardı.

severdim toprakları be. oynardım. yumuşaklardı, zararsızlardı.özellikle ilkbaharda, yağmurdan sonraki toprak kokusunu da çok severdim.aynı toprak aldı babacığımı benden.babamdan sonra nefret ettim topraktan. şimdi toprak kokuyor...

0|0
    0|0
  • pişmanlıgın sonucu yazılmıs guzel bır yazı.ama neyın pısmanlıgı

0|0
    0|0
  • baba paralarını yiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazen çok duygusuz görünüyorum ama,yine de çok seviyorum seni...

1|0
    0|0
  • onu sevdiğimi itiraf edebilirim sanırım kendisine hiç söylemedim.

1|0
    0|0
  • bazı zamanlar senden gerçekten nefret ediyorum baba. kafanı koparmak istiyorum veya kafana tava gecirmyei

0|0
    1|0
  • aslında kimse bilmiyor bu acıyı babam kimse bilmiyor.şimdi eğer sana söylemek istediklerimi söyleyecek olursam sanırım kelime cümle harf yetmeyecek buna.ama şimdi yalnızca paylaşamadığım tek bir şeyi söyliyorum sana özledim ellerini özledim mesela gözlerini göbeğinde yattığımda yaşadığım mutlu günleri özledim seni özledim.sen o toprağa gittiğin günden beri her yolda birilerini gördüğümde sen sanıp koşuyorum arkalarından gittiğin o günden beri sanki oradasın gibi geliyor.babacım üzgünüm bana şu hayatta kimseyi kıskanma sende olanlarla yetinmeyi bil ve bencil olma asla derdin ya özür dilerim ama ben babası olan herkesi çok kıskanıyorum bencillik yapıyorum baba ağlıyorum var olanları değilde senin yokluğunda mahvoluyorum özledim kızın bir ölüyü özledi baba sabahları duyduğu günaydın kızım diyen sesi özledi o ekmek bitecek diyen koluna girip yolda yürüdüğü babayı özledi .şimdi bunu seninle asla paylaşamam ama bilsen keşke bilsen

1|0
    0|0
    • NE kdr büyük biracı oldugunu tahmin dahi edemiyorm..dşünmek bile beni ürpertio.. cok sevdim babamı , enck onu sevdm ve hiç üzmemeye calstm.. ama cok istedim tüm skıntılarımı bilsin ama yapamadm cnkü hep cok sevdi beni, kıyamadı bende smdi ona kıyamıorm .. Başın saolsun ..

• sağol.bu acı büyük kıymetini var olduğunda iyi ki bilmişim diyorum iyi ki o benim babammış hep iyi bir evlat olmanızı diliyorum

• babamdan ozur dılerdm onu uzdugum ıcın pişman oldgmu bnı affetmesnı ısterdm

1|0
    0|0
Yükleniyor...