Büyük başkan ne yapmalıdır?

biçok fanatik kendi başkanlarını büyük başkan efsane başkan gibi sıfatlarla gazlıyo ama gerçek taraftar sağlam eleştirilerde yapabiliyo. sana göre büyük başkan nasıl olmalı neler yapmalı

• yıldız marka isim almalı
    14% (1)17% (2)16% (3)Oy Ver
  • borçları ödemeli
    29% (2)25% (3)26% (5)Oy Ver
  • şampiyon olmalı
    14% (1)8% (1)11% (2)Oy Ver
  • avrupada kupa almalı
    0% (0)8% (1)5% (1)Oy Ver
  • yeni gelir kaynakları bulmalı
    14% (1)17% (2)16% (3)Oy Ver
  • stat ve biçok tesis inşa etmeli
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ne vaat ettiyse aynen gerçekleştirmeli
    29% (2)25% (3)26% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Başkan dediğin iyi transfer yapmalı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rakipleri tarafından saygı gorebilmeli, ortamı germemeli, yapıcı olmalı

Aynı uçakta tsliler de olduğundan şampiyonlugu kutlatmayan Süleyman Seba gibi... Ozhan Canaydin gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yıldız marka isim almalı

0|1
    0|0
  • Her yerde sorduğunuz sorular çıkıyo da laf olsun diye cvplayayım dedim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapabiliyorlarsa imkanları varsa insanlara yardım edebilirler.

0|3
    0|0
  • Başkan dediğin sözünde durmalı vaatlerini yerine getirmeli birader transferi geçtim. Dursun Özbek bundan uzak bir başkan.

0|1
    0|0
    • kendisini bir başkan olarak tanımamayı tercih ederim

• çook yanılıyosun. esas dinamit aysal ve yalakası tulun zaten. o rezil pislikler bizi bu hale getirdi. zavallı özbek onun enkazında boğuluyo. ama bizi kandırmaya hakkı yoktu. aysal terimi gönderdiği an bitti. hele o rezil tulun utanmadan ön koltuğa oturdu ya gösterdi nasıl karakterde olduğunu

• Dediğim gibi hataları oldu ama hakkı ödenmez özellikle kendi başkanlığa geldiğinde takım berbattı açıkçası pek umudum yoktu. Takım olarak dipten yükselişe geçtik. Drogba, Sneijder, Muslera, Elmander, Melo gibi bir çok transfer hamlesi yapsada bir o kadarda yanlışları oldu. Özellikle Hajrovic transferine çok sövmüştüm. Mancini geldikten sonra denge zaten iyice bozuldu. Bizi en çok zarara sokanda mancini zaten. Ne umutlarla alınan transferler iş yapmadı. Yıllardır Galatasarayın geleceği denilen rivayı satmayı bile önermişti. Belkide daha çok yıldız oyuncu almak istiyordu. Ünal Aysalın sevdiğim yönü en azından taraftarı dinliyordu. Şimdiki dursunun umrumda bile değiliz. Takım olarak hakkımızda hayırlısı olsun.

• ne vaat ettiyse aynen gerçekleştirmeli

0|1
    0|0
  • Hepsini yapmalı bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...