Sevgilime ilk kez hediye alacağım, ne almalıyım?

Sevgilime ilk hediyem olucak ama ne alıcağıma karar veremiyorum. Orjinal ürünler kullanıyor swatch'tan sayısız saati var. Saat almayı düşündüm ama sonra vazgeçtim.. Sizce ne almalıyım :/

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• kenzo homme erkek parfüm de harika. onu bileğime sıkınca kendime aşık oluyorum. :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• parfüm çok klasiktir ama şuan ihtiyacı varsa sevinir, ayakkabı yada giyim tarzına göre gömlek yada sweatshirt olabilir

ayrıca daha ilk hediyeleriniz olduğu için aşırı ince düşünmene gerek yok bence :)

0|0
    0|0
    • gömlek olabilir aslında bende düşündüm :) ince düşünmeme gerek yok ama o sürekli bana hediyeler alıyor ufak tefek ben daha hiç bişe almadm o yüzdenn :P

• o daha önce başladı yani:) ne gibi hediyeler alıyor bide gömleğin yanına ufak bir şey daha alabilirsn ne bilim ikinizin resminin olduğu şu elektronik çerçevelerden gibi hem düşünceli olursun hem hediylerin çeşitli ve dolu gözükür :))

• Oyle saate parfume kıyafete kanmayız biz...İphone playstatıon xbox 360 al senınle evlenır ahanda yazıom

0|0
    0|0
    • :D İphone ve playstatıon var zaten :D hem o kadar bütçm yok yaa :D öğrenciyim :P

• Bi sen eksiktin. Daha kaç gün var ama her Allah'ın günü 3-5 soru çıkıyor. Bi ölün ya.

0|0
    0|0
  • Saat koleksiyonunu koyabileceği bi kutu falan al :)

0|0
    0|0
  • malum o malum. mağlum ne ya

0|0
    0|0
  • gümüş bir bileklik alabilirsin ikinizin ismini yazdırp

0|0
    0|0
    • fikrin için teşekkür ederim ama saatten baska birşey takmaz :)

• :)

şapka takarmı peki

bazı şekil şapkalar var erkeğe karizma duran buda olaabilir

kendi emeğinle yapabileceğin birşeyde olabilir

• bence sen en güzel hediyesin ona..boşver hediyeyi falan..hem o alsın sana allahalla:)

0|0
    0|0
  • pantolon al

0|0
    0|0
  • el kremi al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• puzzle seviyosa, ikinizin resmini puzzle yaptırabilirsin ama bozuk şekilde ver kendi yaparak keşfetsin siz olduğunu :)

1|0
    0|0
    • Evet güzel fikir, hem zeka gelişimine katkıda bulunmuş olursun... :)

• olabilir aslındaa :D

• bence hıc deeneme sevgılım bana almıstı:D aldıgı gıbı duruyor her gunde bı dunya kufur yıyor erkek adam boyle alengırlı seylerı sevmez :D

• Hiçbir şey alma. Benim sevgilim olursa bir şey almıcam valla. Sevmiyom böyle salak günleri.

1|0
    0|0
    • O bana alıcak ama :D benim almamam öküzlük olur resmen :D

• Söyle almasın :DD Düğmesine basınca sinirden titreyen angry birds kuşları var Migros'ta. Çok güzel ya, oturup oynayasım geldi. Onlardan al.

• :D :D :D :D ahaha olabilir :D

• bir erkeğe alınacak en iyi hediye saattir. çok hoşlanıyorlar. özellikle 300 lira yukarısı olunca. çünkü tek kullandıkları aksesuar o. ve seni her an hatırlatan da. eğer maddiyat sorun değilse saat&saat mağazalarında indirime girenler oluyor

0|0
    0|0
    • evet dediğin gibi ama bir sürü saati var zaten değişik birşey olmasını istiyorum :))

• o zaman bir deri cüzdan ve iphone deri kılıf seti iyi gider. :)) pierre carden falan

• iphone deri kılıf seti begendim bu fikriii :)

Yükleniyor...