Sinirlendiğinizde sinirinizi nasıl çıkarırsınız ? Yada o an ne yapmak istersiniz.. ?

Veya o an yanınızda kimin olmasını ister yada kimin olmamasını istersiniz ?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• sınırlendıgım ana sekle baglı karsımdakı benı sınırlendırse onu dovmek ısterdım ancak hırsım oyle yatısır

0|1
    0|0
  • Çok nadir sinirlenirim, kolay kolay sinirlenmem. Ama sinirlenince de çok pis olurum o an yalnız olmam lazım ki karşımdakine zarar vermeyim. Yoksa, kafa göz dalabilme ihtimalim yüksek :] Bu yüzden kendimi odaya kapatıp bütün hırsımı kendimden çıkarıyorum.

0|1
    0|0
    • Evet bugün burada aslında hanımların erkeklerden daha tehlikeli olduğunu öğrenmiş olduk (:

• yanımda kimse olmasın onlarıda bozarım istemeden. kırar dökerim wuhuu :D

0|1
    0|0
  • Kimsenin olmasını istemem ama,olursa mümkünse sakin biri olsun.

0|1
    0|0
  • Çok uzun zamandır sinirlenmediğimi farkettim şimdi. Çok güzel bir duygu. Teşekkürler :)

0|1
    0|0
  • sinirlendiren her kimse ondan çıkarırım yoksa içimde kalır olmaz uyuyamam :D

0|1
    0|0
  • bi kaç cam çerçeve indirirm sigara içerim felan baarırım çaarırım :D

0|1
    0|0
  • beni sinirlendiren yanimda olsun mesela. kirayim agzini yuzunu gagshah

0|1
    0|0
  • bn sınırldıgımde benı yalnız bıraksınlar ben kendı kendıme söylenır öfkenelenır sonra hıc bısı olmamıs gıbı hareket edebılırım:D

0|0
    0|0
    • evet buna katılıyorum o sıcak anda biraz sogumamız için izin verilirse biraz nefes almış oluruz ve sinirimiz geçer rahatlarız yanlız kalmak iyi geliyor

• Sinirlendiğim zamanlarda uyuyorum.Uyandığımda herşey hoş ^.^

0|0
    0|0
  • yanımda kimseyi istemem. kırıp dökmek bişeylere zarar vermek iserim

0|0
    0|0
  • ben sackimi cekiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dolap, duvar yumruklarım kapı pencere çarparım bazı bazı kafa atarım öyle çok işte çok insancılımdır :D

0|1
    0|0
  • dün bi türlü benim fare tıklamıyo illa 2 defa basıcam öyle, ya ne oluyo sana dedim yine tıkladım olmadı en sonunda bastım yumrugu parçalandı bi rahatladım bi rahatladım, hem yenisini almış oldum bugün :)

0|1
    0|0
  • Kimsenin kalbini kırmamak adına

Duvara yumruk atar kendi canımı yakarım sinirim geçer...

0|1
    0|0
  • kırmamaya çalışırım çevremdekileri

0|1
    0|0
  • Karşımdaki Ailemden birisi olsun Sinirimi kendimden çıkarırım.

yok tanımadığım birisiyse kafa göz dalarım

0|0
    0|0
  • Ateş etmek, duş almak, denize dalmak gerginliğimi alır genelde.

0|0
    0|0
  • genelde kağıt yırtarım sinir stres alıyor...

0|0
    0|0
  • kişisel bir eşyamı atarak... genellikle gözlüğüm hep bu şekilde kırılmıştır veya cep telefonum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...