En değer verdiğiniz yönünüzü kaybetseniz?

Çok ünlü bir piyanist iken elleriniz işlevini kaybetse ya da çok iyi bir atletken yürüyemez hale gelseniz... Kısacası sahip olduğunuz en değerli şeyinizi kaybetseniz ne yaparsınız? Hayata nasıl tutunursunuz?

Şimdiden teşekkürler :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• çok zor olurdu ama sevdigim bi özelligim var sabretmek ve olumsuzlukların üstesinden gelmek, hayt eskisi gibi olmasada yine devam ederdi benim için benden daha kötü durumdakilere bakarak halime yine şükrederdim

1|0
    0|0
    • Galiba en büyük dayanak gerçekten de bu. Her zaman, her koşulda, başımıza ne gelirse gelsin, beterin beteri var. Bunu görebilmek lazım. Cevap için teşekkürler :)�

• Aynen öyle :) ayrıca rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• başıma böyle bir olay gelmedi şükür

ama gelirse daha öncesinde karşılaştığım engelli, hasta olan insanları gözümün önüne getiririmn

yaşam mücadelelerinden ilham alıp diğer yeteneklerimi geliştiririm

kör olduysam duymayı, sağır olduysam dokunmayı yeniden öğrenirim...

1|0
    0|0
  • Zaten kaybetmişim :)

Hayatımı..

1|0
    0|0
  • kayip ettim zaten 5 ay oldu en kiymetli en sevdigim esi benzer olmazzzi kayip ettim kendi salakligimdanda kaynakladi sanirim :(, bana cok cok koydu halada etkisindeyim

1|0
    0|0
  • protez el taktırırım

0|0
    0|0
  • hayat kuserdı herkes

1|0
    0|0
  • çok iyi klarnet çalardım ama ağzım yamuldu ne yapabilirdim ki

1|0
    0|0
  • yanıtlara baktım da ahkam kesmek kolay. oturun halinize her gün şükür edin. benim başımda benzer bir olay var. hayata falan tutunamıyorsun arkadaşım. bazen intiharı bile düşünüyorum. hazır olduğum bir gün deneyecem sanırım. çünkü her sabah mutsuz uyanmaktan her gece ağlamaktan sevdiklerime acı vermekten ve sebebini gizlemekten gizlemesemde ne olacak. çaresi olmamasından sıkıldım.

0|0
    0|0
    • En zoru bence sevdiklerine acı vermek. Bana öyle gelmişti. Ben ahkam kesmiyorum, bu soruyu sırf meraktan, yaşamadan sormadım. Ama bi alttaki arkadaşın da dediği gibi, ne sen ne de örnek verdiğim insanlar dünyadaki en beter durumda olanlar değil. Beterin beteri var, seninde mutlaka şükredecek bişeylerin var. En önemlisi beynin var.�

• sağol iyi niyetin ve dua için. seninde Allah gönlüne göre versin... sahip olduklarının ve yaşadığın hayatın kıymetini bil derim...

• Sakincasi yoksa beni az eklemeni rica edicem. Soylemek istediklerim var ama burda sen gizlisin benim adim belli, rahat yazamiyorum. Hey Allahim bunu da dedigime inanamiyorum.�

• oturur ağlarım halime

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başka bi alana yönelirim. Ellerimi kaybettiysem dansa, ayaklarimi kaybettiysem bi enstrumana misal.. Boş durmam ama, o sekil de bu ruh halinden kurtulmam cok daha zor olur.

1|1
    0|0
  • değer verdiğim insanları kaybetmedikten sonra birşekilde onlarla tutunurum hayat

1|0
    0|0
Yükleniyor...