Çok yakın arkadaşınız , size aşık olursa?

liseden beri çok yakın olduğum arkadaşım , az önce telefonuma mesaj çekerek benden hoşlandığını söyledi cevap vermedim . onu incitmeden nasıl geri çevirebilirim ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• ama evlisin benim değilsin, yıllar önce nerdeydinnn çok geçiktin sevgilimmm de :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yani aranızdaki arkadaşlık gerçekten yakınsa harcanamayacak kadar önemli bir değer. Bunu ona anlatman lazım. Aranızda bir şeyler olduğu anda bu güzel arkadaşlığı büyük ihtimalle çöpe atıyor olacaksınız.

Ama işin zor...

0|0
    0|0
  • incitmeden geri çevirmeye kalkarsan

şu anda senden hoşlandığı için her kibarca davranışından olumlu bir şeyler çıkartacak

tatlı sert olmaya çalışma

rengini baştan belli et

sertçe geri çevir

gerçekten arkadaşsa bu arkadaşlık zamanla geri döner

ve en başta kırıcı olmalısın aksi halde ilerde daha kötü olur o çocuk

0|0
    0|0
  • bence cevap vermezsen daha çok merak edecek karamsar olacak üzülecek belkide beklentisi olacak ona anlatmalısın herşeyi yalanlarla değil samimi olarak ben seni öyle görmedim o gözle bakmadım arkadaşım dostum olarak gördüm diyeceksin ne hissediyorsan ona karşı sen iyi birisin kaybetmek istemiyorum aramızda böyle birşey konuşulmadı demelisin bence

0|0
    0|0
  • Biz ayri dunyalarin insaniyiz de ya da hayir biz olamayiz cunki biz kardesiz ya da seni arkadas olarak goruyorum

0|0
    0|0
  • Ben de buradayım panpalar. Hep erkekler yazmış lan bu ne? :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşın bir boşlukta olabilir ama bu yaptığını değiştirmez.

İncitmeden geri çevirmek diye birşey yok bana sorarsan her halükarda incinecek ve artık arkadaşlığınız zedelendi diye düşünüyorum.Bir şekilde bu düşüncesini sürekli tekrarlayacaktır...

0|0
    0|0
  • eğer öyle diyorsa doğrudur da bunu sms ile mi yapmalı söyleme kısmını o tuhaf

0|0
    0|0
  • Ben seni arkadaş gözünde görüyorum diye mesaj at.

0|0
    0|0
  • bir kızın gözünden baktığımda,bu durum onun için bulunmaz nimet. Yanında dolaştırır ,egosunu tatmin eder.

0|0
    0|0
  • "üzgünüm ben başkasına veriyorum" diyebilirsin.yani kalbini yanlış anlaşılmasın.öbür türlü insan tabi ki kankasına vermeli hayat müşterek

0|0
    0|0
  • cevap vermediysen anlaması gerekir diye düşünüyorum. yok anlamadıysa açıkça geri çevirmen gerekir aksi taktirde sana olan ilgisi sarma saracaktır. bu konularda incitme diye bişey olmaz arkadaş ayağı g*t ayağıdır bunu unutmamak gerekir...

0|0
    0|0
  • Gidip yüz yüze konuşmayı dene fake arkadaş

0|0
    0|0
  • her yakınlık aşka dönüşür..

0|0
    0|0
  • her zaman demişimdir el oğlundan kardeş olmaz diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne derse de tabiki üzülcek incincek, dürüst olarak ben senden hoşlanmıyorum de

0|0
    0|0
  • sen benim çok yakın arkadaşımsın.bunu hep böyle bil.öyle şeylere de kafanı takma.denebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...