Vücut geliştirme?

Sizce spor salonunda çalışmak mı, evde çalışmak mı,önce salonda başlayıp sonra evde devam etmek mi?

• Spor salonunda
    56% (5)70% (26)67% (31)Oy Ver
  • Evde
    22% (2)14% (5)15% (7)Oy Ver
  • Salonda başlayıp evde devam etmek
    22% (2)16% (6)18% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiyelerimi dinle bak.

1- Öncelikle her zaman şu kural geçerlidir açık alanda spor yapmak çok daha faydalıdır bir sürü bilimsel açıklama var bunun hakkında google araştırıp sorabilirsin hatta.
    2- Spor salonuna başla bir baştan işler nasıl oluyor dummbell ile hareketler filan nasıl oluyor öğren kavra bir . 3 ay filan gitsen yeterli öğrenmek için.
    3- Vücut geliştirme sitelerinde takıl bodyforumtr'de yeni başlayanlara tavsiyeler var sabit başlıklarda.
    4- Yerinde olsam evde yaparım çünkü evde yapmanın bir çok avantajı var. Evinde rahatsın. Aletlerde sıra beklemezsin. İstediğin müziği açarsın. Lafa tutan olmaz. Başkalarının gaz ve ter kokusunu çekmezsin. En sinir olduğum şey yani salıp salıp duruyorlar.
    5- Şöyle düşün her ay salona para vereceğine evde alet alabilirsin. Yol masrafı vb. bir çok sorunda cabası. Evinde yaparsın anında yemeğini de yersin. Salon parası olsun yol parası olsun cebinde kalır.

0|1
    0|0
    • Zaten ben bu yaza kadar 1 yıl salonda gittim devamlı. Şimdi evde mi devam etsem yoksa yine salonda mı devam etsem buna karar veremedim

• çok teşekkürler bro :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• En verimli çalışma salonda olur çünkü aletler fazladır dolayısıyla yapacağın harekette çok olur, iyi gelişirsin yani. Hoca var soru sorabilirsin falan, düzgün biriyse program yazar. Bilinçli yaparsın yani. Son olarakta motivasyon olayın salonda daha etkili olur, diğerlerini görüp sende hırslanırsın.

Evde seçeneğin pek yoktur en fazla dambıl alırsın onunla da gelişirsin hiç yoktan kat kat iyidir tabi ki, ön kol, arka kol, göğüs, omuz yani hemen hemen çoğu şeyi yaparsın, ben şu an evde ara ara yapıyorum yasak olmasına rağmen :D Salona gidicem aksilik olmaz ise zaten.

0|2
    0|0
  • Maddi durumun spor salonunu karşılayacak durumdaysa Tabikdie spor salonu vede cok pahali degil spor salonları

0|1
    0|0
  • Spor salonunda
    evde en fazla 3 gün yapıyorsun 4. gün sıkılıyorusn :)

0|1
    0|0
  • Önce spor salonunda başlayıp işleyişi görmen ve öğrenmen lazım.

Tabi bu baya bir zaman alabilir , ondan sonra artık bu konuda tam tecrübe sahibiyim dediğin gün evde çalışmalara başlayabilir ve ihtiyacın olan ağırlıkları alabilirsin

0|1
    0|0
  • evde sıkılıyorsun ya
    spor salonu daha iyi hem arkadaş edinebiliyorsun hemde taş gibi vücudu olanları görüp hırslanıyorsun
    spor salonu daha zevkli yani

0|1
    0|0
  • Spor Salonu Tabii

0|0
    0|0
  • Evde bir şey yapamazsin

0|0
    0|0
  • spor salonunda tabiki

0|0
    0|0