Ya benim bilgisayarınbiz sorunu var???

ya şimdi sağ tarafta yukardan aşağıya cam ile plastiğin birleşiği noktada yandan bakınca hafif açıklık ve ışık görünüyor ama sol taraf tam kapalı.salak kardeşim sanırım camından tutup açıp kapattı ondan bir sorun olur mu? çok korkuyorum bunların yani dizüstülerin içindeki sıvı tehlikeliymiş:(((o açık yerde sıvı akar mı ya ada akıyor mudur:(((ALLAH rızası için cevaplarınızı bekliyorum bir de oranın tamamen kapatılması mümkün mü?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben takıntı hastasıyım:(((

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tutup su dökmezsen bise akmaz sağlam bilgisayara bile su döksem bozulur bu kadar abartmayın benim laptop ranzadan düştü ama hiç bişey yok bu kadar panik anlamsız

1|0
    0|0
    • ciddi ranzadan mı düştü güzel kardeşim:(((ben içindeki sıvı akar diye çok korkuyorum:(((

• Valla benim pc'nin sol üstü çatlak 5-6 ay oldu Daha bişey olmadı :)

• ama dizüstü mü laptop mu? hem beni rahatlatmak içi diyorsun değil mi:((((

Erkekler Ne Diyor 6

• o sıvıdan radyasyon yayarsa tüm evren tekhlikede olur. hayatımız size bağlıııııııııııııııı ::(:((:

1|1
    0|1
    • ya ama ben dalga geçmemiştim ciddi sormuştum yine de cevabın için

+1 sağol:((

• ya olursa:(((

• ya sakin ol ne kafaya takılacak bişey olsun. daha cok bozar diye bişey mi var tamirci o adı üstünde tamir eder.

• Güncelleme ile yıkıldım şu an .s

1|0
    0|0
  • 10 dakika içinde evi tahliye edip 112 yi arayin çünkü bilgisaray kendini imha edebilir

1|0
    0|0
    • dalga geçmeyin lütfen:(((ALLAH rızası için dedim:((

ama cevabın için sağıol.+1

• birşey olmaz benimkide öyle

1|0
    0|0
    • gerçekten mi güzel kardeşim seninkinin neresi öyle?

• ALLAH bin kere razı olsun güzel kardeşim.

• ALLAH senden de razı olsun güzel kardeşim herdaim sağlıcakla kal.:))

• o arası açık olan yerı oturtman lazım ısık gozukuyo dıyosun ya orasını eger oturmuyosa da fazla zorlama sıvı fılan gelmez hıçbıseyyokmuş gıbı devam et;)

0|0
    0|0
    • oturmuyor bikaç kez hafifçe iteklemiştim bieşy olmuş mudur?

• tabıkı mumkun tırnakları varmış yerıne oturtman lazım oturmuyosa tırnakları kırılmıştır:)

0|0
    0|0
    • neyin tırnakları kırılmıştır?_neyi nereye oturtmam lazım anlamadım kardeş:(((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...