Hangi erkek ya da bayan tipi size en uygun?

Yakışıklı-fiziği düzgün erkek mi, zengin erkek mi, başarılı-kariyerli erkek mi yoksa romantik-sanatçı ruhlu erkek mi daha çekici geliyor size? En önemliden önemsize sıralayın. Erkekler için de hangi bayan tipi: Güzel-fiziği düzgün bayan, kariyerli-ne istediğini bilen bayan, ev işlerinde usta-hamarat bayan, duygusal- sanatçı ruhlu bayan?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Ne istediğini bilen anlayışlı ve bana uyum gösterebilir olması benim için yeterlidir.. Fizikmiş dış görünüşmüş ne tipler tanıyorum kafalarının içinde mercimek taşıyorlar bir anlamı yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• en önemlisi Boy :) sonrasında kişilik karakter zengin olmasın bi maaşı olsada yeter farketmez yani birlikte çalışırız filan, romantik olsn ama saçma sapan şelerde yapmasın azıcıkda deli dolu olsun odun gibi erkeği sevmem, dişleride temiz olsun ağzı kokmasın yeter:) ha birde pek horlamasın :D

1|0
    0|1
  • başarılı yakışıklı karızma adonıslı erkek :D

0|0
    0|0
  • erkeğin her türlüsünden nefret ediyorum bir tek babam gibi adam isterim oda beni yaptığı için

1|1
    0|0
  • Başarılı kariyerli,romantik sanatçı ruhlu,yakışıklı fiziği düzgün erkek beni etkiler.

1|0
    0|0
    • daha ne kaldıki,yazdıklarından etkilenmeyecek hemcinsin varmıdır acaba :))

• kariyer önemli yani, etkileyici

• kariyerli olan bir çok insan karakter olarakta oturmuş oluyor sorumluluklarının farkında oluyor biz buna kariyer yerine iş diyelim.

• Benim erkeğim mümkünse şöyle olsun:

''İşte beygir, yatakta aygır, sokakta eye of the tiger.''

Ahaha.

0|0
    2|2
  • fiziği düzgün, gizemli, karakteri sağlam, güvenilir ...

0|0
    0|0
  • ne para ne tip. tek onemli olan sevmek. hee benım tipim erkekte maço vurdum mu oturtcak ama aynı zamanda değer de verecek. ama yüzüne bakılmcak derecede çirkn olmasın:) bide bnce dini,mezhebi,memleketi ve siyasi goruşu onemli

0|0
    0|0
  • Başarılı kariyer sahibi bi erkek olmalı

0|0
    0|0
  • fiziği düzgün çirkin güvenilir erkekler tam evlenmelik

0|0
    0|0
  • bunlardan bana uygun olan yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fiziği düzgün, seksi, bakımlı, ev işlerinde hamarat, "yorgunum, başım ağrıyo" bahanelerinden uzak, zeki, çocuk da kariyer de yapabilecek, prezentabl, sadık, ölümüne sevebilecek, ben nereye gidersem gelecek, yalnız benim yüzüme gülecek, benle yaşayıp, benle ölecek... yerine göre duygusal, yerine göre mantıklı...

1|0
    0|0
  • ben bu dediklerinizden şöyle bir arajman yapayım...

fiziği düzgün, ne istediğini bilen, az hamarat, kariyer ve karakterli bir kadın benim için yeterli...

0|0
    0|0
  • tipde falan sorun yok Rabbim özene bezene yaratmışda aşkımı,sadece sevgisini içinde değilde dışında dolu dolu gösterebilme özelliği eksik kalmış...

0|0
    0|0
  • Kardeşim bu zamanda sabahı akşamına tutan insan bulmak bile zorken böyle hayaller kurup bulmak kolay mı sence. 10 kriterinde 4 veya 5 ini yakala dua et Allah'a

0|0
    0|0
  • Tek özellige bakıyorum...

Gerisi sorun değil.. Herşey insan için değişir...

1|0
    0|0
  • anlayışlı ılımlı, kariyerli, başarılı,

0|0
    0|0
  • ev kizi en uygun benim içın ama ıstese çalışabılır ısterse tabı.

0|0
    0|0
  • guzel-zeki-basarili-anlayisli-hamarat-espirili-duygusal... benim tipim bu

0|0
    0|0
  • Dostum kızlar serserilerle sevişir mühendis ve doktorlarla evlenir bu kadar basit

0|0
    2|0
Yükleniyor...