Hey hey hey hey hey hey..

sizce santranç spor sayılıyor mu ? beyin sporu kategorisine girer mi :D

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar sporun fiziksel kuvvetle yapılacağını düşünmeye başlamış,satranc beyin sporu ve beyin jimnastiği olarak bilinir,belki evet katılacağım noktalar vardır diğer arkadaşlarla ama o nokta satrancın spor olmaması ile alakalı değil spor olacak nitelikte beyin fonksiyonlarını zorlayamayacağıdır benim için oynaması basit.Tabi uzun süredir oynamayan 5 hamlede mat olan arkadaşların bunu spor olarak nitelendirememesi normal düşünmeye gerek duymuyorlar.Vücutta her organın ayrı bir fonksiyonu ve bu fonksiyonların gelişmesine yardımcı olacak farklı jimnastik ve sporlar mevcuttur.Spor kaslarınızı geliştiren atraksiyonlardan ibaret değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır Spor değildir.. Satranç tamamen matematiksel bir zihin gerektirir.. Sporda Bedensel Efor sarf edilir...

0|0
    0|0
    • benim matematik sıfır çok güzel satranç oynarım :S hıım :)

• Matematik sadece hesaplama değildir... Bugün İlaç yapımdaki herşey Matematiksel düşünce üzerine yapılır.. Sana Satrançta Havuz problemi sorulmuyor zaten zekanı Kullana bilmen yeterli...

• Bana kalırsa bilardo bile spor değil. Eğer bilardo sporsa, okey de spor, iskambil oynamak da spor, monopoly oynamak da spor. Bu böyle gider..

0|0
    1|0
  • Evet kesinlikle girer, olimpiyatları bile düzenleniyo.

1|0
    0|0
  • parmak oynatıyon o kadar tabi spor bazıları beynini kullanıyomş bu oyunu oynarken o da spor topla 2 spor yaptn karekökünü al 4 4 ü kareköküyle seviştr 3 3 ün katları 6-9-12-15-18-21-24-27-30 hepsini topla etti mi 162 2 tane spor yaptn ya böl ikiye 81 küççük karekökünü de alalım 9 mu evet 9 9 gram verdn şimdi oha lan resmen yeni bişey keşfettim

0|0
    0|0
  • aynen satranc bir beyin sporudur

0|0
    0|0
  • Hee ata sporu tabi ki.

0|0
    0|0
  • beyin sporu

1|0
    0|0
  • hey hey hey hey ne alaka la .