Evde vucut gelistirme (detay)?

Spor salonuna gitmiyorum evde yapiyorum. Nette okudum haftada 2.3 kez yapmak yeterli diyolar. Ama ben bekleyemiyorum canim acayip sinav mekik cekmek istiyo hergunde yapiyorum zaten. Sizce kas gelisimini etkilermi her gun yapmak?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Yap birsey olmaz yani kaslarin da dinlenmesi gerekir aslinda ama yap gitsin 😄

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslarının dinlenmesine zaman vermelisin her gün aynı kasları çalışmak faydalı değil aksine zararlıdır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hergün çalışmak daha etkilidir. Gelişimi iki katına çıkarırsınız

0|0
    0|0
  • Etkiler kuzenim ip gibiydi şimdi herkül gibi 😱😱

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kas gelişimi istiyorsan kesinlikle her gün yapma en fazla bir gün yap bir gün dinlen çünkü kaslar dinlendiği zaman büyür gelişir antreman yaptığında kasların hasar görür ve vücut bunu onarmaya çalışır beslenmene dikkat ederek de kasları onaracak ve büyümesini sağlayacaksın ama bu dinleme süresi olmadan olmaz haberin olsun

0|0
    0|0
  • hocam en az 4-5 yıldır spor yapıyorum ben sana söyliyim evde mükemmel sonuç bekleme hele öyle hacim falan hiç bekleme sadece sürekli çok tekrarlı şınavdır mekiktir vs hareketleri yaptığın için pump olur vücudunda yani şişme... iki gün bırakırsın bir bakmışsın yine aynı cılız sen... yani öyle kolay değil o işler git bir salona adam akıllıda beslen aynı zamanda dinlen herşeyi nizami yaparsan 12-13 ay sonunda fena olmazsın

0|0
    0|0
  • Hergün yapma dinlenerek yap

0|0
    0|0
  • bir kere vucudun sekle sokmak istiyosan hergun ter dokuceksin arkadas. Sinav ve mekik en iyi dostun olsun cunku malzemesiz ve kolay. Hergun calisman vucudunu sekle sokma konusunu baya hizlandiracaktir.

0|0
    0|0
  • Evde vücut gelismez

0|0
    0|0
  • Spor+ beslenme uygunsa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Etkiler bn yaptım

0|0
    0|0
  • Ön kol arka kol omuzlar baya gelişir ama karın ve bilek tarafın küçük kalır

0|0
    0|0
  • evde yapmanda pek birşey farketmez ama spor salounda olsaydın hergün yapmanın zararını görürdün

0|0
    0|0
  • iyi yaparsın

0|0
    0|0
  • Etkiler hergün yapma haftada 4 kez yap farklı bölge çalş ogünler ayarla yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...