4ayda kaç kilo verebilirim?

Arkadaşlar şimdi benimboyum 168 kilom 66. 18yasindayim. 16kilo versem 50ye düşüyorum. ve ideal kilomun bu oldugunu düşünüyorum 49-50 yani.. diyet ve sporla beraber haftada 1 kilo veriyordum (diyet+hergün 45dk egzersiz+haftasonu sabah yürüyüş) bunu hesaplayarak. 4 ayda 16kilo verebilicegimi hesapladım. sizce verebilirmiyim? kaç kilo verebilirim. bu pzts baslıcam

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 4 ayda yaklaşık olarak 12 kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
    • neden 12. bu diyeti vs yukarda yazan seyleri uygulayıp 3bucuk haftada 3bucuk kilo vermiştim.

• ay moralimi bozmaz mısın lütfen

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen delirdin mi? 1.68 boyun var ve 50 kilo ideal? Güldürmeyin arkadaşlar kürdan gibi kalırsın. Ne anlıyosunuz bu kadar incelikten çok kötü duruyo bence

0|0
    0|0
    • sence kaç ideal? ya zaten insan kendisini rahat ettigi kiloda durmalıdır ama ben 50olmakta kararlıyım.. daha rahat olucagımı istiyorum. gerçekten göbegim vs var. incecik kalıcagımı sanmıyorum

• Ya tamam insan rahat ettiği kiloda olmalıdır ama görüntü kötü olucak? Selülitlerin çatlamaların olucak. Belki nervoza hastası gibi bişey olucaksın bilemezsin. Bak ben 1.64üm kilom 60. Belki bazılarına göre ideal değil ama ben kendimi biliyorum kemiklerim kalın vücudumu tanıyorum daha fazla da zayıflayamam zaten. Zayıflarsam yüzüm çöker. Bana kalırsa 58-60 arası iyi olursun ama sana kalmış bişey.

• olsun ya tesekkürler yinede :)

• Diyetin nasıl bir diyetti? Kaç kalorilikti, neler yiyordun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...