Estetik yada ciltle alakalı tedavi gören var mı ?

Arkadaşlar 4 sene önce arabayla 7 takla attım, yüzüm ön cama geçti. Yüzümün hemen hemen her yerinde kesikler oluştu alında, göz kapaklarında, burunda, sağ sol yanaklarda faullerde, dudağın altında, bunların her biri 4- 5 cm civarlarında. Hastanedeki halimi hatırlıyorum gece saat 3 tü ve plastik cerrah olmadığından dolayı normal doktorlar kan kaybını önlemek için mecburi dikiş attılar ve sardılar vb. Sonrasında ankara gaziye sevk ettiler beni ordada açıkçası hiçbir şey yapılmadı nerdeyse. Devamında dikişlerim alındı, alınana kadar bepanthene, alındıktan sonrada contractubex kullandım. Yüzyılın icadı sanırım contractubex çok hızlı bir iyileşme süreci oldu. 1 sene içinde iyileşebileceği kadar iyileşti. Şuan artık benim ve çevremdeki insanların alışmasıyla alakalı sıkıntıda yok. Ama yeni tanıştığım insanlarda yada herhangi bir ortamda ister istemez meraklı ve garip bakışlar oluyor yoruldum diyebilirim. Benim merak ettiğim böyle bir kaza vb bir durum yaşayıp daha sonrasında bir ameliyat yada farklı bir tedavi yönetim deneyip iyi sonuç elde eden varmı aranızda. Törpüleme denilen bir yöntem var tam bilmiyorum. Bana bu konuda önerisi olabilecek yada doktor olan yada başından geçmiş olan kişilerin önerilerini bekliyorum. Kazamın üstünden 4 sene geçti. Ne yapabilirim ?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba ben eczaciyim,

Bepanthenin daha yeni cizikler icin kremi cikti bide yaninda masaj topu var. Simdilik onu deniyelbilirsin estetikci bulana kadar. Gecmis olsun.

0|0
    0|0
    • 4 Senelik benim izlerim ! Contractubex kullandım zaten bir sene kadar. Bu pozisyona gelip bir uygulama yapıp estetik operasyon, ilaç yada alternatif tıptan faydalanan tanıdığınız var mı acaba ?

• kac sene olursa olsun izlerin farketmiyor daha faydali oldugunu düsünüyorum cünkü daha yeni cikti ve televizyondada sürekli reklamlari var görmüssündür belki. Arkadasimda arbayla takla atti ama ona bisey olmamisti yani yüzü parcalanmadi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...