Size ihtiyacı olan birini bıraktıgınız da vicdanınız sizi sorgular mı?

Sizi çok seven bir sevgiliniz vardı.Gayet uyumlu guzel anlastıgınız. Ayrıldınız fakat.. Unutamıyor ve uzuntuye dayanayacak bır hastalıgı var. Size deli gibi de aşık... 10 yılda görmese unutamaz sizi .bunu cok ıyı bılıyosunuz.Onu oyle bırakıp gıttıgınız de vıcdanınız sızı hıç sorgulamaz mı ?

Güncellemeler:
benı bırakıp gıden vıcdansızmış o zaman.. butun ıletısım adreslerını bıle degısmıs ben ne yaptıysam hıç bı zaman anlamadım neymiş üzülüyomuş..

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• o vicdansızlıgı hiç yapmam onu yapan ınsan degl ztn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sorgulamaz olurmu ya hemde nasıl sorgular bu cok zalımce vıcdansızca onun neler yasadıgını tahmın edemezsın ben cok kotu olurum bu durumda

1|0
    0|0
  • evt kesinlikle dioyrum ve uzatmıyorum,sorduğuna göre yaşadığın bir duygu olmalı,en iyi sen bilirsin,uamarım cvb tan sonra rahatlamışsındır

1|0
    0|0
  • zor soru bırakamam ben öyle sevgilim olsa ...

1|0
    0|0
  • öyle bişey yapmadım henüz ama dur lan yaptım ama mecburdum.

0|0
    0|0
  • sorgulamazsan insan degilsin zaten

1|0
    0|0
  • kesinlikle sorgular ama sevgide aşkta vicdansızlar hep revaçta

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • UYUMLU OLSAYDINIZ ÇOK SEVMİŞ OLSAYDI AYRI OLMAZDINI ,VE SİZ DE ŞUAN BU SORUYU SORMUYOR OLURDUNUZ

0|0
    1|0
    • ve bunları kenndısı soyluyodu sıkıldım dedı gıttı

• yavv takma kafana seni seveni sevecen sevmeye sen yol verecen zaman böyle kolpalık,kahpelik son moda malesef

0|0
    0|0
    • hayatıma senı sevıyorum dıye gırdı ?

• yalandan çok ne var işte, Allah'a havale edicen. yalanla girdi kahpelikle çıktı işte hayatından neyse gerçek yüzünü gördün en azından.

• aynenn..

• sorgular elbette. bir taraf için istemeden devam eden bir ilişki o kişi için çok sancılı olur. sonradan daha büyük ve kırıcı bir ayrılık yaşar.

0|0
    0|0
    • vicdan sorgular ama senin rahat ve normal olabilmen için bu gerekliyse vicdanının sesine çokta kulak asma diğer türlü dediğim gibi olur

• ıste bunu soruyorum bu kararını vıcdanı ne kadar rahatlatıyor?

• vicdanı mutlaka onu yargılıyor. fakat ilişki vicdan meselesi değil sevgi meselesidir. sevgisi yoksa vicdanını rahatlatacağı tek şey onu istemiyordum kandıramazdım böyle devam etseydim nereye kadar giderdi daha büyük acılara sebeb olurdum bence en iyisi bu deyip yoluna devam ediyordur ve kafasına takmıyordur

• vıcdan karakoyde ablacım

0|0
    1|0
  • öyle birisimi bırakmakmı

onun için canımı veririm

oldu bıraktım

vijdanım beni hep rahatsız eder eminim

0|0
    0|0
  • ben bırakmazdım

0|0
    0|0
  • o adamın ahı seni tutar ve hayatın boyunca acısını yaşarsın!

0|0
    0|0
    • benı nıye tutuyo o benı bıraktı

• ben yorgunum alcak halım yok..

• benim 4 yılım gitti bu aşka.ben daha yorgunum ama intikamımı alcam mutlaka,ben çile çekerken o sefa süremeyecek

• Sorgulamıyorsa vicdandan bahsetmek abes olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben onun adına üzülürdüm vicdanım el vermezdi bırakamazdım heralde :)

0|0
    0|0
  • sorgular tabikii

0|0
    0|0
  • bende vicdan ne ararla ?

0|1
    1|0
Yükleniyor...