Merhaba arkadaşlar bayanlarda l-carnitıne kullanımı hakkında bılgısı olan varmı?

l-carnıtıneyı onerdı bana fıttnessla ugrasayn arkadasım ama ben spor salonuna gıtmıyorum hergun evde kendım agırlık fılan calısıyorum ama kaslarımın belırgınlesmesıne yardımcı oluyormus nasıl kullanmalıyım korktum bıraz acıksası zararı var mı kullananlar bılgı verırse sevınırım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• L-carnitine cardio esliginde kullanilmasi gereken bir üründür. Evde spor yapiyorsaniz kullanmayin

0|0
    0|0
    • 45 dakıka hıtt calısıyorum hergun spordan once alsam mesela kalbı hızlı calıstırıyormus korktum ıster ıstemez kalpten gıtmeyelım bu yasda

• migrostakileri hic gormedim o yuzden yorum yapamicam

• anladım tesekkurler mıgroslarda var kucuk bı kutuda l carnıtını yazıyor bende emın olamadım cunkı benım arkadasımda kocaman bı kutu vardı

En İyi Kız Görüşü

• L - Carnitine zaten bir Amino Asit dışarıdan alındığında vücuttaki Amino Aside takviye yapmış oluyorsun. Ben yazın kullanmış ve faydasını da görmüştüm. Ama sporla birlikte olması gerekiyor. Spor yapacaksanız eğer faydasını görürsünüzYoksa spor yapmayacaksanız etkisini görmeyebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • spor yapıyorum hitt calısıyorum 45 dakıka ve agırlık calısıyorum

• Spordan yarım saat once kullan bende 1-1,5 saat çalışıyorum ama ağırlık konusunu bilemem hocana sor faydası olurmu olmazmı diye..

Erkekler Ne Diyor 1

• L-Carmetine ve CLA kombini uygula CLA'nın etkiside cok ikisi bir arada olunca inanılmaz terliyorsun tabi cardio çalışıyorsan.

Tek başına L-Carnetine pasif kalıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bayanlar da L carnitine kullanabilirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...