Gizli cevaba izin verilmemektedir.

Soruya cevabı gizli yazmayı düşünüp paragraf yazdığınız halde 'gizli cevaba izin verilmemekte olduğunu gördüğünüzde ne düşünürsünüz? Ve gizli sorduğu halde gizli cevaba izin verilmemesi hakkında ne düşünürsünüz? Tıpkı benim yaptığım gibi... :))

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• gizli yazmadığım için problem yok:D

0|0
    0|0
    • Pardon ya, oraya adana kebap, acili kofte ve kadayif yazmayi unutmusum. Neyse buraya yazayim bari :))

• Aslinda yanlis taktik uyguladim ben, hesabi bana yollayacaktin dimi, ozaman iştahini kapatmak lazim:p Yok yok yenmez bu yemekler, kesin hepsi kıllıdır kıllı:p

Erkekler Ne Diyor 12

• "Adamın biri varmış tutmuş koparmış. ..." fıkrasıyla paralel evrende yaşadığını düşünüyorum soran üyenin ..

0|0
    0|0
    • beni tanımana acayip sevindim :D

• soruyu soran gizli ise gizli cevaba da izin vermeli bence, ya da sistem bunu engellemeli ; kardeşim gizli soru soruyosan gizli cevap vermek isteyenlere izin vermelisin demeli soru sordurmamalı icabından.böyle kendisi gizli soru sorup gizli cevaplara kapalı olanlar bence çok gıcık tiplerdir ve bunu yapmak anlamsızdır da O.o

0|0
    0|0
  • hiç muhattap olmam o soruyla..hatta yorum yapmam..cevap bile vermem..tıpkı benim yaptığım gibi :))

0|0
    0|0
  • düşünürüm sadece düşürüm sonra gözlerımı monitöre kısarak bakarım ve 'demek öyle ha' dıyerek baska soruya bakarım

0|1
    0|0
  • bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim

aslında yazmam cevap ama burada bir paradoks var. toparlayamadım şimdi daha sonra şapalım onu

0|0
    0|0
  • maalesef bu sitenin gerçeği

0|0
    0|0
  • :D ha si...r derim :D:D o kadar yazdık gizli yazılmıyomuş :D

0|0
    0|0
  • yazmış bulunduğum için gönderiyorum ama sövüyorum haberin olsun:d

0|0
    0|0
  • ben zaten gızlı cevap vermıyorum kı bence cok sacma

0|0
    0|0
  • Gizli cevap vermem. Gizliyi düşünmem.

0|0
    0|0
  • salak oldugu nu .

0|0
    0|0
  • İlk önce bakarım zaten. Bazen gözden kaçırdığım oluyor genede gönderiyorum. Kim ne diyecek sanki...

Ayrıca kendisi gizli olup gizliye kapatanları samimi bulmuyorum. Hatta ezzy buluyorum hatta kezzy buluyorum.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç gizli cevap vermediğim için böyle bir sorunla karşılaşmadım ..

0|0
    0|0
  • gizli yazmıyorum hakaret edipte engellemiyorum engelledikten sonra ohh nasıl da lafı koydum diye saçma ezik triplere falan girmiyorum o gizlinin sorunu

0|0
    0|0
  • Bu ne perhiz; bu ne lahana turşusu, manti, iskender vs. der bakarim.

0|0
    0|0
    • mod olacaksın birde pühh bune karnımızı acıktırıyon ceza sana akşam hepsinden yiyecem faturayı sana yollayacam hıh

• birde kazandibi yaz peşinede ambulans yollayın bana:P

• Gizli cevap yazma ihtiyacı duymayışımı yadırgıyorum.( cinsellik dışı)

2435 Cevap: 17 gizli bu kadarcık gizli cevabım var.

0|0
    0|0
  • Gizli cevaplar verme ihtiyacı duymadığım için böyle bir durumla karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • Şuan yaptığınla her karşılaştığımda ey Allahım dediğimi hatırlıyorum. Anlamsız işler bunlar.

0|0
    0|0
  • Gizli cevap vermiyorum sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...