Siyahilerin yaşam tarzı beni çok etkiliyor. Rica ediyorum okuyun tamamen.

amerikan filmi özellikle siyahilerin filmlerini izlediğimde o illegal yaşamdan o kuralsız yaşamdan çok etkileniyorum. çok hoşuma gidiyo. beni inanılmaz çekiyo. özellikle amerikan gençlik filmleri izlediğimde oraya gidesim geliyo. o çeteler , o gece hayatları , o illegal hayat çok fena çekiyo beni kendisine. acaba bu yaz gitsem 10 gün falan kalsam aralarında. beni aralarına alırlarmı misafir olarak ? Zencilerle takılmak istiyorum 10 gün kadar. bi tatil kısa bi macera gibi düşünün bunu. o hayatın içinde yer almak istiyorum. Hayır bide onların tam tersi olarak sarışın beyaz tenliyim. Ciddi soruyorum lütfen ciddi yorumlar yapın.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• ----- spoiler ---------

"türk hava yolları 123 dönem hostesi, dakar'da fantezi yüzünden başına gelmedik kalmadı.

türk hava yolları’nın istanbul-dakar-sao paolo seferini yapan airbus 340 tipi uçağında görevli bayan kabin memurunun fantezisi başına iş açtı.

türk hava yolları’nda 123’üncü dönem hosteslerinden a., dakar’daki yatı görevi sırasında iki siyahi adamla tanıştı. otelin lobisinde bir süre sohbet eden üçlü, daha sonra odaya çıktı.

kabin memuru ve senegalli oldukları bildirilen iki siyahi adam, otelde ilişkiye girdi. ancak, genç kadın ilişki sonrası aşırı hırpalandığı için soluğu hastanede aldı.

tedavi altına alınan genç hostesin iç organlarında zedelenme olduğu öğrenildi."

------spoiler--------

0|0
    0|0
    • offff :((((((((( bana bunu yapma. ben o tarz bişey yapmayacağım. sadece o hayatı yaşamak istiyorum.

• ya of ben öyle bişey istemiyorum. is-te-mi-yo-rum. ben o filmlerdeki hayatı yaşamak istiyorum kısacık bi zaman. of ya.

• Ya bi git, manyak mıdır nedir..

Erkekler Ne Diyor 1

• herkesın kendı dunyası kendı kulturu sende zencı sevıosun demekkı

0|0
    0|0
    • yanlış yere ışınlanmışım vakti zamanındaaghsdgahs

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni Amerikan Kültürü ve Edebiuyatı'na davet ediyorum. Çok kuralları olan ağır takılan tipler olduğu gibi namusunu 2 dakikada yok edecek tipleri de var. Tarz olarak onlarla uzaktan ilgin yok. Aralarına almazlar zaten seni. Oraya gidersen zenci çetesini görürsen, kuyruğunu kıstır kaç.

0|0
    0|0
  • bir an sorunu düşünmeye başladım...

sonra kendini tarif edince asıl sorunun anladım :D

0|0
    4|0
    • anlamadım?

• siyahiler beyaz insanları sevmedikleri için beyaz tenliyim dedim. hem gizliyim hemde tek beyaz tenli ben değilim. bu kadar kıskanç olma lütfen. mantıklı ol birazcık.

• fazla sarışınsın:D hatta bu yazdıüından daha da net gördüm :D

• beni de çok çekmiştir

hayatın tadını onlar çıkarıyo gibi her istediklerini yapmaları çok güzel gelmiştir

0|0
    0|0
  • aynen ya amerikanın hatta avrupanın gençlik filmleri çok hoşuma gidiyor zenciler falan :)

0|0
    0|0
    • zencilerin o illegal gece hayatları inanılmaz güzel ya.

Yükleniyor...