Hayatında yaptığın en komik hata?

Hayatınızda yaptığınız en komik hataları paylaşın hep beraber biraz gülelim bakalım..?

Mesela ben ıslak elle prize ellemiştim..O an prizi taktım öyle sıradan bir çarpma değildi yani elim acımadı böyle elden bir girdi elektirik sağ elle takmıştım sağ el sonra sağ ayağıma bir tirteme geldi vıv diye baktım horona başlayacağım attım prizi yere bir süre oturup dinlenmek zorunda kaldım fenaydı...

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Balıklara böcek toplarken yosunlara basıp suyun içine düşmekti.

Yüzme bilmiyorsun madem ne halt işin var deniz kenarında.

Git adam gibi balıkçıdan al di mi :s

0|2
    0|0
    • Oy oy oy elbiselerle yüzme bilmiyorsun suya düştün fenaa kim kurtardı seni bari yazındı de bana ;) kışın o soğukta...

• Yolda kuruduk zaten :))

Temmuz sıcağında ne bekliyorsun ki :D

Kalamışda düştüm ben oranında denizi bir pis ki sorma :S

• Teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• yanlış yazdığınız bir kelimeyi silip yine yanlış yazmak. bi noktadan sonra galiba bende bir mallık var dersiniz.

0|1
    0|0
  • Bir filmin 2. cd'sini önce izlemiştim..Film başlar başlamaz bir savaş patırtı gürültü ne oluyor hiç birşey anlamadım taa ki diğer cd'yi takana kadar :/

0|1
    0|0
    • :)) ahahaha öyle izledin he hiç şüphelenemeden 2.cd yi

• Diğer cd'yi takınca bende gülmüştüm halime :) Nasıl farketmedim bende bilmiyorum ^.^

• Salıncakta sallanırken hoşlandıgım çocuk sallamak istemişti. Çokta hızlı sallıyordu. Bende atlayayım derken yere düştüm:))

0|1
    0|0
    • :))Artist :D Abboovv benim başıma gelene bak sen ben önden sallıyorum arkdaşı diğer arkadaşta arkadan deli gibi sallıyoruz ben daldım mı o ara ne oldu o salıncağın altındaki plastik kısım benim kafaya bir koydu kütttt fenaaydı ;))

• babama 31 çekmek ne demek diye sormuştum ilkokuldayken. ayıp bişey olduğunu öğrenince çok utandım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kayalardan zıplarken hop küt pat suyun içindeyim:DDDDD

1|1
    0|0
  • Koyuna küçükken çok tos yaptım 1-2-3 gün demedi aylar geçti koyun en son artık kin peslemiş baan heralde beni görünce tos yapmadan o bana yapt:)

0|1
    0|0
  • Üniversitedeyken bayan bi hocaya abi demiştim çok kötüydü :D

0|1
    0|0
  • 1.ci sınıfta altıma sı*tım eve osekilde koka koka gittim altım pişik oldu:) evde uzaktı hani:)

0|1
    0|0
    • :)) Paçandan gelmiştir o şimdi ahahah Fenaaa..Çocukluk işte geçti gitti bugün 23 yaşına gelmişsin zaman nasılda akıp gidiyor dimi...

• kardeşim o günün acısnı hiç unutma hiç sorma zaman unutturdu herşeyi acı tatlı:)

• aç karnına bir şişe vodka içmek.Üstelik misafirlikte...

0|1
    0|0
  • agırlık kaldırırken esofmanım yırtıldıı :) mal meydana cıktı

1|0
    0|0
Yükleniyor...