Geceleri uyuyamıyorum onun yüzünden :(

Çok uykusuzum. Sebebi de kedim!

Evet, kedim geceleri horluyor. Ne yaptıysam çözüm olmadı. Sabahları da bıyıklarını batırıp uyandırıyor mama vermem için. Rengi siyah, bazen gece yanıma yatıp kafasını yastığa yaslıyor. Göz göze gelince korkuyorum birden.

Tam arıza, aynı bana benziyor, lakin en azından geceleri rahat uyuyorum. :(

Ne yapmalıyım?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bir veteriner hekime götür o bir cözüm bulacaktir..Yoksa malasef kediden ayrilmak zorundasin.

0|0
    0|0
  • kediyi görmedim ilk başta, bıyık batırma falan görünce noluyo la dedim.

0|0
    0|0
  • Bir yakınımız sabah erkenden öten horozlarından rahatsız oluyordu. Çözüm olarak gece yatmadan önce horozu yakalayıp, kıçına zeytinyağı sürüyordu. Böylece horoz ötmek için şişinmeye çalışırken üü dediği anda içindeki havayı arkadan kaçırıyor ve ötemiyordu. Tabii senin kedi ötmüyor, horluyordu değil mi? Ne bileyim işte kedinin bir yerlerine zeytinyağı sür geçer.

0|0
    0|0
  • Kafesvar ise kafesine koy orda uyusun sende rahat uyursun. Kafesin kapisini kapat.

0|0
    0|0
    • Kuş mu bu? :(

• Degil ama arkadasimin tam 5 tane kedisi var. Birtanesi aynen senin dedigin gibi ediyordu. Kafes aldi koydu icine kapadi kapisini biraz ugrasitirdi ama simdi etmiyor oyle geceleri gelip rahatsiz etmeyi.

• link soyle bir sey olabilri mesela.

• senin bir erkeğe ihtiyacın var .. o erkek yanında olduğu zaman kedin bunun farkına varıp fazla rahatsız etmez bence .. dediğim gibi istersen ekle .. :)

0|0
    0|0
    • :) ya sonunu laf olsun diye söyledim .. ama gerçekten şöyle bi düşün ben yanında olsam o kedi seni rahatsız edebilirmi ..? edemez ben kızarım ona bi bakışım yeter hııımmm derim dışarı çıkar ..

• :D:D:D adam işini görüyo

• Veterinere götürmeni tercih ederim ama eğer oda bir şey yaramazsa malesef o kediyi vermen gerekir karar senin.

0|0
    0|0
  • söyle yan yatsın. ya da gizlice dürt horladığında susar. insanlarda işe yarıyor denemeye değer

0|0
    0|1
  • kulaklarına pamuk tıka

0|0
    0|0
  • sal sokaga kurtul

0|0
    0|0
  • kedini şımartmışsın, yayıla yayıla yatıyor ve horluyor, kafesi yokmu bunun

0|0
    0|0
  • Bırak takılsın pişt.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• benim kedim öyle gıcık biri hiç sevmiyorum ama kardeşim yüzünden çekiyorum işte bu manyağı. en iyisi kapıyı kapat yat. bende öyle yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...